Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis smink vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis smink vagy inkább természetesség?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és hamarosan randizok egy fiúval,aki nagyon tetszik és számíthatok az első csókra is... És nem tudom eldönteni,hogy kisminkeljem-e magam vagy inkább maradjak természetes? Barátnőm szerint inkább egy kis smink.(Nálam a smink csak ennyi: egy kis átlátszó szájfény,szempillaspirál,és alapozó,de ilyenkor nyáron nem nagyon) Ez annyira visszafogott smink lenne,hogy természetesen hatna.:) Akkor most melyiket is válasszam?! A csóknál nem zavaró a szájfény? Fiúk,lányok válasza érdekelne egyaránt.:)
2010. júl. 9. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
smink az nem te vagy ha nem egy kicsit más, sztem a természetes, de ha vmi bibi van az arcodon akk az oké
2010. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell smink, maximum alapozó ha nagyon pattanásos a bőröd. De fiúja válogatja, hogy kinek mi tetszik. Nekem a természetesség. 29/F
2010. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én sosem szoktam magam agyonsminkelni, de egy vékony réteg alapozó és egy kis szemceruza szerintem nem árt. Esetleg még szempillaspirál, szájfény. De csak egy kicsi mindenből, ha ügyes vagy, észre sem lehet venni a sminked, csak szebb leszel. :)
2010. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hála istenenk nincs sok pattanásom,csak akkor,ha menstruálok.:) Max. miteszerek,de azokkal eltudok bánni :)
2010. júl. 9. 16:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 9. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szájfény zavarja a fiúkat,pláne amelyik ragad.:S

Egy kis laza smink(spirál,szemceruza)meg téged is magabiztosabbá tesz szerintem!

2010. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem alapozót ilyen melegbe ne, én is csak néha szoktam,de nem azért, mert pattanásos vagyok, csak karikás a szemem .Szájfényt végülis tehetsz fel, de sztem az annyira felesleges...spirál mehet simán:) nálam elengedhetetlen a szemceruza pl:)
2010. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne sminkeld ki magad nagyon,elég ha csak szempillaspirált használsz,a szájfény elkenődhet,a púder ilyen melegbe nem jó,a szemceruza is fölösleg az is ilyen melegbe elkenődhet,és mindig csak arra fogsz gondolni a randin hogy milyen a sminked,nem-e kenődött el...Meg ne azt szeresse benned hogy agyónra sminkeled magad,hanem olyannak szeressen amilyen igazából vagy.Inkább arra figyelj hogy jó illatod legyen,ne legyen izzadság szagod.Egy jó parfüm csodákra képes!!

Sok sikert és érezd jól magad!!!

Pussz :-)

2010. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Előző:

Mi sem azt mondtuk neki, h agyonra sminkelje magát:D:D

plusz ez mióta minősül annak?:))

2010. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rainmaker ***** válasza:

Szempilla, szájfény nem zavaró, sőt, még a szemhéjfesték se, ha nem valami erős árnyalat, de az alapozótól engem pl a hideg ráz...

20/f

2010. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!