Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Ennyire gyáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Ennyire gyáva lennék? Vagy meleg vagyok és még magamnak sem akarom bevallani? Légyszíves nézz be

Figyelt kérdés

Azt se tudom, hol kezdjem. 21F vagyok, lassan 22, még nem volt barátnőm. Eddig mintha csak álomvilágban éltem volna, és csak gondoltam rá, hogy milyen jó lenne egy barátnőt találni. Aztán így 21 évesen lett rá igényem olyan téren is, hogy túl kéne lépni az elhatározáson és tenni is kéne érte. Eléggé félénk vagyok, valamint van egy "csöppnyi" önértékelési problémám.

Az elmúlt fél évben 4 lánnyal jöhetett volna össze a párkapcsolat (és ami meglepett, ennél a 4 lánynál próbálkoztam be, és egy sem kosarazott ki...).

És most jön a "de": de mintha mindig megijedtem volna attól, hogy legyen barátnőm, ezért mindegyik kialakuló kapcsolatot saját magam építettem le.

Most van egy 5. lány, aki (mint az előzőek) nagyon tetszik, és belsőleg is szimpatikus, valamitől különbnek érzem őt, mint a többieket. Mégis elment tőle a kedvem. És nem tudom megmagyarázni miért. Egyszerűen nem értem!

Mintha nem érezném magamat méltónak ahhoz, hogy bárkinek is a barátja legyek.


Már gondoltam rá, hogy esetleg meleg vagyok, annak tudható ez be. Viszont a férfiak nem érdekelnek sehogysem, és felizgulni sem tudok rájuk. Akkor most mi van?


Nem értem ezt a jelenséget.


2010. júl. 9. 14:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja, és nem érzem magam lelkileg éretlennek egy párkapcsolathoz!!!
2010. júl. 9. 14:53
 2/13 anonim ***** válasza:
neked egy olyan lány kell, akibe szinte egyből beleszeretsz... :)
2010. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és nem vagy bu.zi:D
2010. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát több mint valószínű h odabent kell keresni a problémát, mielőtt kapcsolatba kezdenél. Nem hiszem h meleg lennél ha nem érzel semmi vonzalmat a férfi nem iránt, szerintem inkább csak megijedsz, ahogy te is irtad. ÉS emiatt rázod le öket magadról, mint egy sün. Alulbecsülöd magad, és ez abból jött le nekem h azt irtd nem vagy méltó egy kapcsolatra, ezt a falat kell minél hamarabb ledöntened, és az emberek a kapcsolatokkal csak "próbálkoznak" így nem kell annyit gondolkodnod előtte, elvégre nem a kezüket kéred meg, csak járni készültök. A mostani lánnyal próübáld meg szerintem, és ebből majd kiderül h mi a "helyzet". Ha nem érzel majd semmit, amikor vele vagy akkor a lányokhoz való vonzalommal van gond, de ha egy kicsit is bejön akkor ne szalaszd el, és 100% hogy attól félsz h nem leszel majd neki jó, de ez csak egy próba és legalább magad előtt is tisztázódik a "meleg" kérdés. üdv: 16/l
2010. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám. Már gondolkodtam pszichológuson is. De szerintem azt mondaná, ha megtalálom, azt a lányt akit igazán szeretek, nem lesz ilyen problémám.


20/F

2010. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem vagy b*zi nyugi,ha mégis van lány aki tetszik.Egyszerűen szerintem csak félsz a lányoktól.Énis így voltam,vagyok.Ezelött énis úgy voltam hogy barátnő?foglalkozni vele?...és mostanra összejöttem életem első brátnőjével és nem bántam meg, szeretjük egyást.Dehát neked kell odamenni a lányhoz.A válasz annyi hogy félsz a lányoktól szerintem.18/F
2010. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önértékeléseddel vannak problémáid. :( Menj randizni a lánnyal , aztán majd kialakul valami. Remélem találsz magadnak olyan lányt, amilyet szeretnél, és sikerül a dolog ;) Sok sikert!
2010. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked egy olyan csaj kell,aki kezébe veszi az irányítást,határozott,erős jellem.Az olyan lányokkal akik szerények nem mégy semmivel,csak kinos lesz.Hajrá,mit félsz?Nincs mitől félni.Az egyik csajnak bejössz,a másiknak nem.Hajrá,légy magabiztos,hitesd el magaddal,h jó pasi vagy,mert mért ne lehetnél az!?Irány a diszkó :)
2010. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*semmire
2010. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a férfiak sehogysem érdekelnek és felizgulni sem tudsz rájuk akkor felejtsd el,hogy meleg vagy.
2010. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!