Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem néznek rám úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek rám úgy a fiúk mint egy nőre? L/18

Figyelt kérdés

Szinte mindenki azt mondja, hogy kedves,nyitott, csinos, bájos lány vagyok, mégis inkább megakadok a fiúkkal a barátság szinten.


Talán az a próbléma, hogy sok fiúval egy pár találkozó után "nem tudunk egymással mit kezdeni". Egyszerűen sokakkal nem megy az egymásrahangolódás, nincsenek közös témáink, sőt néha nem is tudok (de ő/ők sem) mit mondani.


Őszíntén megvallva eddig három fiúval tudtam/tudok hosszú idúk után is jóízűeket beszélgetni, de velük is megrekedtem a barátság szinten. Pedig nem akarok atomfizikáról vagy politikáról beszélni, de valahogy mégsem tudnak megszólalni.


Változtatni szeretnék, szerintetek mitől lehet ez? Én lennék tényleg eltérő gondolkású vagy tényleg sok fiú "butább".


2010. júl. 8. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én szívesen kipróbálnám veled a beszélgetést. kihívásnak tűnik ;D
2010. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, igen velem is az a probléma, hogy nem tudok annyit beszélni a bulikról, piákról, viváról...
2010. júl. 8. 22:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Tudod, teljesen komolyan mondom, hogy négy randi után valami többe is foghatnátok a beszélgetésnél. Még meg sem kell, hogy dugjon azonnal, de a beszélgetésnél több is lehetne.


Ha szeretsz beszélgetést kezdeményezni, akkor előbb hagyd, hogy meséljen az érdeklődési köréről, aztán azzal kapcsolatban beszélgessetek. Kérd a segítségét valami kamu ürüggyel valami olyan témában, amiben jó, és tud neked segíteni, pl. ha asztalos, akkor milyen konyhaasztalt vegyél, ha professzor, akkor mit keverj a zoxigénnel hogy egészséges legyél, ha az autók érdeklik, akkor valami baj van az autóddal, mit tanácsol, ismer-e valami jó helyet, ha boxol, akkor milyen a ballhorga egy találomra kiválasztott srácon, persze ezek itt most csak hülyeségek, amiket felsorolok, de legyél kreatív és találj ki valamit, amiben a segítségét kérheted, újabb beszélgetési alapot adva.

2010. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!.)


Nem elérhető az e-mail címed...egyébként csak "próbára" vagyok kapható:P

2010. júl. 8. 22:34
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek írtam:)


Egyébként szoktam a segítségüket kérni. Engedem őket persze őket beszélni, de amikor megkérdezem, hogy mit szeret csinálni szabadidejében annyit mondanak sokan, hogy focizni, zenét hallgatni, tv-t nézni. Aztán csönd...

2010. júl. 8. 22:36
 16/18 Bellcross ***** válasza:

Én pl. szeretem a magasabb röptű beszélgetéseket nemcsak kocsikról beszélgetni meg stb szerintem meg elég az a 3-4 esetleg 5 alkalom hogy leszűrd van-e értelme találkozgatni.

komolyan mondom te most elkezdtél engem érdekelni mert ritkán találkozom ilyen nőkkel ;) ráadásul ahogy nézem megvan a mi témánk :D

2010. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:))) Kevesen vagyunk, de ilyen fiú is kevés van, aki fontosnak tartja a beszélgetést is. Pedig szerintem mindennek az az alapja:)
2010. júl. 8. 22:42
 18/18 Bellcross ***** válasza:
Keresgélj tovább végén csak valaki beleakad a hálóba azt elraboljátok egymás szívét. Látod most is találtál valakit akivel tudsz beszélgetni :)
2010. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!