Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem néznek rám úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek rám úgy a fiúk mint egy nőre? L/18

Figyelt kérdés

Szinte mindenki azt mondja, hogy kedves,nyitott, csinos, bájos lány vagyok, mégis inkább megakadok a fiúkkal a barátság szinten.


Talán az a próbléma, hogy sok fiúval egy pár találkozó után "nem tudunk egymással mit kezdeni". Egyszerűen sokakkal nem megy az egymásrahangolódás, nincsenek közös témáink, sőt néha nem is tudok (de ő/ők sem) mit mondani.


Őszíntén megvallva eddig három fiúval tudtam/tudok hosszú idúk után is jóízűeket beszélgetni, de velük is megrekedtem a barátság szinten. Pedig nem akarok atomfizikáról vagy politikáról beszélni, de valahogy mégsem tudnak megszólalni.


Változtatni szeretnék, szerintetek mitől lehet ez? Én lennék tényleg eltérő gondolkású vagy tényleg sok fiú "butább".


2010. júl. 8. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk. Így nehéz.

Lehet, hogy tényleg nyitottabbnak kellene lenned, mert ha nem mutatod ki azt, hogy van esélye egy fiúnak, akkor a vége az lesz, hogy átmegy az egész barátságba. Az mondjuk a fiú hibája, ha nem tud beszélgetni egy lánnyal.

2010. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bellcross ***** válasza:
Azt had kérdezzem meg hogy a magasabb röptű beszélgetések miatt nem tudsz ráhangolódni a partneredre mert mondjuk nem tudja követni azt amit mondasz?
2010. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Teljesen hétköznapi témákhoz nem tudnak sokan hozzászolni. (filmek, zene, programok). Sokan csak egy-két szavas választ adnak, aztán annyi. Az meg kínos, hogy mindig csak én kérdezgetek. Meg hát ugye nem is halad sokszor velük előre a beszélgetés.
2010. júl. 8. 22:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor rossz fiúkkal próbálkozol.

Én ha akarok egy lányt, annak lyukat beszélek a hasába, nem hagyom, hogy unatkozzon.

2010. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Most is megismertem egy srácot (24 éves), helyes meg minden, intelligensnek is mondható, kezdetben érdeklődött most meg valahogy hirtelen lecsillapodott. 3-4-szer találkoztunk.


Mondjuk én sem látnám értelmét egy ötödik randinak, mert egyszerűen kifigytunk a témákból.


Komolyan ennyire kevés az olyan fiú akivel beszélgetni is lehet, mert nekem az is fontos..

2010. júl. 8. 22:23
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha meg valakivel tényleg eltudok beszélgetni megrekedünk a barátságnál :S
2010. júl. 8. 22:24
 7/18 anonim ***** válasza:

Háromból semmi, próbálkozz tovább. Szerintem ennyi.

"sok fiú butább" - Na és? Azokat is számolod?

28/F

2010. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kifogytok a témából? Nehogy már 4 alkalom alatt annyira megismerjétek egymást, hogy ne legyen témátok. Ezt nem értem.
2010. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Bellcross ***** válasza:
Én is voltam sokszor úgy hogy max két válasz egy kérdésre azt nagy csönd ő meg semmit nem tudót feldobni. Én arra jutottam hogy nem áll velem egy szinten ezért mindig idősebbekkel szoktam flörtölni mert nemcsak a viváról, bulikról, piákról lehet beszélgetni. Ezért mindig főiskolásokkal csevegek vagy egyetemistákkal. + nekem sokszor mondták már hogy meghaladom a koromat ezért ez nem is számít problémának bátran tudok velük beszélgetni :)
2010. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bellcross ***** válasza:
Bocs lemaradt 18/F
2010. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!