Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet köztünk valami? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami? (bővebben lent) [13/F és 13/L]

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki nagyon tetszik, uszodában ismertem meg aztán én vettem fel őt msnre, és ott beszélgettünk. Eddig mindig tökjól elbeszélgettünk, de mostanában már kicsit unalmas, nem tudunk miről beszélni. Nem próbál lekoptatni, normális velem, szerintem bír engem, csak nemtudom h barátilag vagy máshogy..
2010. júl. 8. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megakar erőszakolni.Komolyan,írd meg neki,hogy gyerünk a szabadba,és menjetek el strandra ha eljön veled,ha már nyár van-
2010. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem h lehet h összejön egy másik csávóval, és vagy teszi a hülyét h nem esik le neki h nekem bejön (bár elég nyilvánvaló) vagy tényleg nem esik le neki :D
2010. júl. 8. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Ad valamilyen jeleket?:)

Mélyen néz a szemedbe?vagy vmi jel?:D

14/L

2010. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat ha lehet.. :D
2010. júl. 8. 16:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak msn-en beszéltünk nagyon, uszodába nem nagyon volt semmi..
2010. júl. 8. 16:42
 6/14 anonim ***** válasza:
mért, a 16:39-en mi volt a komolytalan? :D
2010. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azon semmi, csak ugyanabban a percben írtunk szal nemláttam :D
2010. júl. 8. 16:44
 8/14 cinaa válasza:
Én 15/F vagyok és szerintem msn en beszéld meg vele hogy talizzatok valahol.Aztán ott érdeklődj iránta ismerd meg jobban kérdezz rá , hogy csak barátság vagy akár több is lehet.Ha igent mond tied a pálya ha nevet akkoris az a lényeg , hogy legyél magabiztos.Hajrá!
2010. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
msn nem jó... nem is vagy bele szererlmes... alapból msn-en teljesen más énjük van az embereknek... nem tudsz a szemébe nézni, megfogni a kezét, SEMMIIT!!!
2010. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13 évesen mit akartok még? ez szánalmas.

MSN-en meg pláne

2010. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!