Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha akarod lehet más is köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akarod lehet más is köztünk, ha nem, akkor marad ez, ami most van. (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Régen nagyon jól megvoltunk, minden tökéletes volt. Aztán mivel elég közel kerültünk egymáshoz mindent megkérdezett. Például, hogy el tudom -e képzelni, hogy xy-nal kárjak. Aztán pedig mondta, hogy nem szekálásnak szánja, csak érdekli. Akár azt is megkérdezhetné, hogy vele nem akarok-e összejönni, mert ha akarom lehet több is közöttünk, ha nem, akkor pedig maradunk így. Kicsit elterelődött a téma, meg amúgy sem tudtam mit válaszolni így hirtelen rá, aztán még egyszer feltette a kérdést, csak mást is írt még mellé. Ekkor a másik dologról kezdtünk beszélgetni. Aztán egy 10 perc múlva mondta, hogy nem akar tőlem semmit ne aggódjak, csak érdekelte az egész fiú dolog egy lány szemével, és mivel én vagyok a legközelebbi lány ismerőse engem kérdezett. Annyiban is maradt. Viszont amikor ez a beszélgetés lezajlott már bonyolultabb volt a kapcsolatunk kis apróságokon volt konfliktusunk, néha mintha féltékeny lett volna más barátaimra.Viszont régen ha valaki megkérdezte tőle, hogy tetszek-e neki kezdetben egy sima nem-et felelt, később azt, hogy nem vagyok az esete. Pedig pont ő mondta, hogy én vagyok a legjobb fej a baráti körünkből. A harmadik alkalommal egy haverom kérdezte meg tőle, hogy na mi van fel akar engem szedni? Ő pedig azt mondta, hogy még nem. Ötletek, hogy mi játszódik le a fejében? Ki akar velem erről beszélgetni? Elég hosszú így nem írtam ki az egészet.
2011. aug. 14. 22:28
 1/2 x) ***** válasza:
100%
Huhh ezt akár én is írhattam volna :)kb ugyan ez játszódott le velem is pár hónapja... szerintem egyrészről nem akarja elrontani a barátságotokat. És az nem meglepő hogy azt válaszolja hogy nem tetszel neki. Elég ritka az olyan pasi aki elmondja a haverjainak ha tetszik neki egy lány. Egyébként ha rákérdez hogy szeretnél-e többet tőle a barátságnál akkor legalább is jó csajnak tart.. de a mi esetünkben is azért lettünk barátok mert eleve vonzódtunk egymáshoz. :)
2011. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egy baratnom pont ilyen helyzetben van. (lehet hogy te vagy az? :D) szerintem hosszu tavon nem lehet hogy egy fiu es egy lany csak baratok legyenek. (kiv. tesoknal) az egyik fel mindig tobbet akar majd. ha bejon a srac, ulj le vele, beszeld meg a dolgokat. ha nem jon be, hagyd a fenebe, inkabb maradjatok baratok.
2011. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!