Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem foglalkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem foglalkoznak kevésbé a pénzzel az emberek a valóságban, mint itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Elképedek sokszor, hogy miket olvasok. Hogy szabályos csaták alakulnak ki arról, ha szóba kerülnek itt az anyagiak egy kapcsolaton belül. A valóságban nem érzékelem ezt. Eddig randin mindig a férfi állta a számlá, akkor is ha felajánlottam, gyakran ki is nevettek. A későbbiekben se centizgetett senki a pénzzel. Én is gyakran főztem vacsorát vagy ebédet az aktuális páromnak, soha nem csináltam ebből ügyet, hogy most akkor vagy ő vagy én kilennék használva. Itt viszont mindenki nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy mindenki legyen teljesen egyenlő, mindenki felezzen mind anyagiakban mind a házimunkában. Szerintem nem baj, ha az egyik fél néha többet ad, ha ez máshol visszajön és a feleknek jó.

22L


2019. jún. 6. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Itt nem is azzal van a baj , hogy meghívja a férfi a nőt, a legtöbben az irreális elvárásokon lövik fel az agyukat.

Pl Ha kajára kerülne a sor, akkor szívesen meghívja a férfi egy hamburgerre, lángosra, sült kolbászra, pizzára a nőt, de az hogy van aki hetente ilyen 10 ezres éttermekbe menne ahol 1 leves csak 2500 az már túlzás.

2019. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez is egy oldal mint oly sok más....


És akárhonnan is nézzük, noss igen sokan foglalkoznak a pénzzel a valóságban is, sok aki pénzközpontú, és sokan vannak így , ezért együtt a társukkal, de sok esetben már ők maguk sem tudják, hogy az azért van.


Mindenféle ember van, mindenféle kapcsolatban. Vannak jó vannak rossz. Szerencsére a jóból is sok van.

2019. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pont igy van a barátnőmmel is kb igy van valamikor az egyik sokkal többet költ a másikra ez minket qurvára nem zavar sőt inkabb örülünk az ajándéknak amit kapunk
2019. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak sajnos a való életben ez kicsit sem így megy a legtöbb párnál. Nőként is azt látom, hogy sokan természetesnek veszik, hogy a pasikájuk dolgokat vesz nekik és kb mindent ő rak bele a kapcsolatba, a csaj meg semmit sem.

Vagy ha házimunkát nézünk akkor nagyon sok pasinak derogál még az is, hogy bepakolja a mosogatógépet vagy csináljon egy szendvicset.

És hatalmas tévedés, hogy egy olyan kapcsolat ahol az egyik fél jóval többet rak bele valamibe jó lenne neki. Ez csak egy hatalmas kamu és önfényezés. Dehogy jó neki... Nap mint nap panaszkodnak, hogy mennyire lószart nem rak bele a másik a házimunkába, vagy hogy éppen megint költeni kellett rá egy csomó pénzt. Az, hogy a párjának nem szól inkább tűri nyilván az ő hibája meg baromsága. De az emberek többsége nem mer szólni, nem meri megmondani a párjának, hogy nem jó ez így. Mert nem akar egyedül maradni, kapcsolatfüggő vagy egyszerűen csak gyenge személyiség. De azt elhiheted, hogy kicsit sem jó ez a helyzet annak, aki többet ad bele attól, hogy neked mondjuk nem mondja.

Az itteni kérdések 90%-ánál is tök egyértelmű, hogy kicsit sem arról van szó, hogy az egyik fél ebből rak bele többet a másik meg abból. Mindig annyira látszik, hogy nulla törekvés van arra, hogy egyenlő energiát rakjanak bele. Valahogy mindig kiderül, hogy az egyik fél jó formán semmit nem tesz a kapcsolatért, de azért nyugtatgatja magát, hogy dehát ez jó így a párjának mert jajj de szeretik egymást. Közben meg jó formán gyűlöli már a párja és naponta hatszor panaszkodik rá, csak nem akarja dobni mert akkor egyedül marad.

2019. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy azt sem hiszem el ,hogy pénz veréssel kell párosítani a szabad időt. Helyette lehet venni 2 liter tablettás bort meg mellé egy kis kólát , chipset és lehet élvezni a parkban a szép időt ,elbeszélgetve. Sokkal jobban szeretek társalogni mint futkározni ide -oda .
2019. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!