Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Lépjek megint én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lépjek megint én? SEGíTSÉG?

Figyelt kérdés

Van egy srác. IWIWen ismerem meg, msn en sokáig beszélgettünk. Nagyon bejött nekem, de elrontottam azzal, h "rámenős" voltam. Őszerinte. Így vissza gondolva tényleg. Letiltott msn ről és iwiwről is. Hiába írtam neki, leszart. Most már nem vagyok letiltva, de már nem én akarok lépni, nem az én dolgom, meghunyászkodni egy fiú előtt. Eddig én 2szer írtam rá. Ő egyszer. Mit tegyek??? TUdom h bunkó és egy egoista, de nagyon tetszik.Bár már leszar, úgyhogy nem tudom, h most mit gondol?

Írjak neki, hogy "szeretnék kérdezni valamit" és akkor utána "tetszem még neked, vagy érdekellek még"??

Csak az a baj h akkor megint én léptem. ÉS akkor megint elszarom.... MIT TEGYEK???


2010. júl. 7. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
voltam már ilyen helyzetben én is.. már ez elején hagynom kellett volna az egészet. (remélem érted mire akarok kilyukadni..)
2010. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyd békén!ennyire egyszerű,ha ő akar vmit lép,de sztem inkább hagyd a csába..
2010. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még válaszok??
2010. júl. 7. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell erőltetni.

ha letiltott nem hinném hogy akarna tőled valamit.

2010. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ha tetszenél neki, már rég együtt lennétek, mert ő is akarta volna. De mivel letiltott, feltehetően nem akar semmit. Hagyd a fenébe, nem érdemel meg.
2010. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell írni neki... nem tetszel neki, ennyi, keress mást...
2010. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Soha többet ne írj rá akkor talán majd ő fog. mert már megszokta, hogy te érdeklődsz, talán majd hiányozni fogsz neki, de ez nem biztos. HAGYD BÉKÉN ! Megértelek teljesen és ilyen bunkó fiúkkal nem is éri meg szóbaállni :) Találsz másikat !!
2010. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!