Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » EGy táborban azzal a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGy táborban azzal a fiúval akinek régóta tetszem. Mi a határ? 16/L

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy sporttábor szerű valami amire már régen jelentkeztem. VAn 1fiú aki még mikor volt barátom udvarolgatott, de én megmondtam neki nyiltan hogy nem szeretnék tőle semmit. Tegnap írt msnen,hogy megkérdezze mi van velem, hogy telik a nyaram stb. nagyon rendes volt. Egyszercsak kiderült hogy ő is jön ebbe a táborba, végülis örültem mert barátként kedvelem. De rátért arra, hogy még azóta sem tud elfelejteni, pedig próbálja mert tudja hogy nem szeretnék semmit. de rólam álmodik....blablabla...:D

mit csináljak?? tuti rámhajt a táborba ahogy ismerem...

és nem szeretném azzal elrontani a szórakozást hogy megpróbálom levakarni magamról..

szerintetek mi a határ?? mert a tábor az más mint 1randi...sokminden megtörténik, de járni nem akarok vele!! mondtam neki hogy legyünk barátok mert tényleg aranyos de mindig megfogja a kezem stb...de olyan kis cukin:)...csak kellemetlenül érzem magam

amúgy 1évvel fiatalabb nálam...bár magas sportos..de..

szóval szerintetek mi a határ egy táborban???:)

előre is köszi a válaszokat


2010. júl. 7. 14:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ne feküdj le vele, de azért villants cicit, hogy tudja miről marad le.
2010. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

ki beszél itt lefekvésről meg ciciről???

max fürdőruhában fog látni..

pusziról se volt szó:)

2010. júl. 7. 15:00
 13/26 anonim ***** válasza:

sztem te beteg vagy, ha ott vag yegy jó sráccal és ez van közettek aztán meg már most azon agyalsz hogyan állj ellen annak aminek igazából te se akarsz

szted ez normális ???????

2010. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

de fiatalabb nálam.

nem szeretném ha azt hinné hogy mindenkit könnyen megkaphat...vagy csak szórakozna velem

szeretném ha kicsit szenvedne:D

2010. júl. 7. 15:09
 15/26 A kérdező kommentje:

sokszor volt mikor megbántam hogy randiztam v.kivel vagy csókoloztam..

táborban is utána végig arról beszélnek...bár nem a többiek véleménye érdekel

v.kinek tábori élmények???

2010. júl. 7. 15:11
 16/26 anonim ***** válasza:

"szeretném ha kicsit szenvedne:D"


Gratulálok. Szeretném, ha kicsit szenvednél. Remélem fogsz.

2010. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ha nem akarsz tőle semmit, akkor MINDIG ezt mutasd és ezt is add a tudtára !!!

Ha akarsz vmit, akkor meg nem kell tábor hozzá ezt te is jól tudod !

az, hogy fiatalabb, mint te kit zavar, ha titeket nem akkor meg kit érdekel más !

Játszadozni vele, hogy most egy kicsit közel engedlek, aztán meg semmi, ez nem fer ezt te is tudhatnád !

Ne engedj neki semmit ha nem akarsz tőle semmit és ezt jobb is ha már a tábor előtt közlöd vele és végig ehhez tartod magad, ha meg akarsz tőle valamit akkor hajrá, de játszadozz vele !!!

2010. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
* ne játszadozz vele !
2010. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

azért érthetnéd hogy azt h "szenvedne" nem úgy értettem. csak ő olyan hogy pl: első találkozás után írt 1smst hogy egész nap csak rám gondolt járnék-e vele.....azért ez szerintem kevés:D bocs ha te nem így látod...nekem ennél több kell hogy levegyen a lábamról, erre hogy vegyem rá?ha ilyen okos vagy mond meg erre is a választ!!!

és ne gondold hogy elhiszem hogy te olyan ártatlan vagy!!!! hagyjuk inkább ezt a kérdést, már nem érdekel

gondoltam kapok értelmes választ, ehhez képest egyedül az utolsó volt az!! neki köszönöm.

2010. júl. 7. 16:49
 20/26 anonim ***** válasza:

mi akkor a kérdés? leírtak itt mindenfélét, de te semmit nem szeretnél:D akkor máris tudod mi a határ, nem? nem a táborban kellenek a határok, hanem saját magadban. ha smárolni akarsz vele, smároljatok.. ha dugni, dugjatok..

ha semmit, akkor semmit ne csináljatok.

de ha most arra vagy kiváncsi hogy szórakozhatsz -e vele, akkor az is rajtad áll.

2010. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!