Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » EGy táborban azzal a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGy táborban azzal a fiúval akinek régóta tetszem. Mi a határ? 16/L

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy sporttábor szerű valami amire már régen jelentkeztem. VAn 1fiú aki még mikor volt barátom udvarolgatott, de én megmondtam neki nyiltan hogy nem szeretnék tőle semmit. Tegnap írt msnen,hogy megkérdezze mi van velem, hogy telik a nyaram stb. nagyon rendes volt. Egyszercsak kiderült hogy ő is jön ebbe a táborba, végülis örültem mert barátként kedvelem. De rátért arra, hogy még azóta sem tud elfelejteni, pedig próbálja mert tudja hogy nem szeretnék semmit. de rólam álmodik....blablabla...:D

mit csináljak?? tuti rámhajt a táborba ahogy ismerem...

és nem szeretném azzal elrontani a szórakozást hogy megpróbálom levakarni magamról..

szerintetek mi a határ?? mert a tábor az más mint 1randi...sokminden megtörténik, de járni nem akarok vele!! mondtam neki hogy legyünk barátok mert tényleg aranyos de mindig megfogja a kezem stb...de olyan kis cukin:)...csak kellemetlenül érzem magam

amúgy 1évvel fiatalabb nálam...bár magas sportos..de..

szóval szerintetek mi a határ egy táborban???:)

előre is köszi a válaszokat


2010. júl. 7. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
a zenetáborban???:D
2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A táborokban nincsenek határok. Gruppenszex, csoportos maszturbáció, mindenki mindenkivel, azt hittem ezt tudod.
2010. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Dugjatok, aztán békén hagy.
2010. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

mért lenne zenetábor??:D

sporttábor amúgy de írtam fennt:P

2010. júl. 7. 14:44
 5/26 Lyon ***** válasza:
Még furulyát is dughatsz a puncidba....XD
2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ezzel arra céloztam, hogy az merikai pitében hallottuk,hogy mi megy a zenetáborban. ott fufulyát dugnak a puncijukba, a sporttáborban pedig teniszütőt:D
2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

sztem egy táborban sok minden megesik, miért félsz tőle ?

gruppen stb, ahogy írta már valaki, de azért ha régóta tetszel neki, akkro azért határként én azt mondanám h ne legyél már prűd és ajándékozd meg a srácot azzal h minden nap lexopod reggel-este, ez se nem sok se nem kevés, határon belül van!

2010. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Aztán majd a kérdező is mesélheti valakinek, hogy "Egyszer a sporttáborban...". :D
2010. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Dugni fogtok. És? Szerintem semmi rossz nincs abban...
2010. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

hogy lehet itt mindenki ilyen sz.xmániás??????? nem vagyok k.rva.....:@

akkor pl arra válaszoljatok hogy hogyan lehet játsznai a pasikkal? adsz is neki v.mit de mégsem....

ebben nem vagyok túl járatos...

és légyszi ne írjatok hülyeségeket...nem lesz gruppen se csoportos maszti teniszütővel:D....ki leszünk fáradva ahhoz:P

2010. júl. 7. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!