Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hova lehet menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hova lehet menni?

Figyelt kérdés
Azthiszem, összejövök egy lánnyal és szeretnék felkészülni. Első randin hova menjünk? Csók lesz/legyen? Meg egyáltalán hogyan viselkedjek?
2010. júl. 7. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
TESCOBA!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
2010. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

sétálni pl. akár a közeli tóhoz, akár parkba, akár házak között. szerintem a séta esetleg fagyizás, beülni egy cukiba, ezek a legjobb programok.

amúgy ha úgy adja a helyzet, akkor megcsókolhatod.:) vagy akár mikor hazakíséred.

és csak önmagadat add.

2010. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
ma 11:58 megmondtad a tutit... ha te nem írtad volna, akkor én irtam volna kopp ugyanezt! ment a zöldgomb
2010. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem parkban séta.. és fagyizás :) ez romantikus is..

én a helyedben a 2. randin csókolnám meg :) az elsőn még összeismerkedtek stb... max kézfogás :D

2010. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én színházba vagy moziba mennék :) Vagy valami kellemes helyre, mint például a park. Ami egy kicsit közelebb áll a természethez, nem azok a büdös városi levegős vackok. Amit én még nagyon pártolok az az állatkert :) A csók majd alakul magától :)
2010. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Attól függ, ha van valami közös hobbitok, akkor azt javaslom :D, pl.:görkorizni is elmehetnétek....he a lány nem tud,megtaníthatod,biztosan sokat nevetnétek és még romantikus is :D

De végü is mind1 a lényeg:

Legyen romantikus, ne érezzétek feszélyezve magatokat,nevessetek,de legyen romantikus is :)

2010. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl a tiszapartra vittem :) De elsőnek hazakísértem :) CSók szerintem az elsőn még ne legyen és is csak a 4. iken csináltam :D
2010. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 12:24

"ha esetleg van vmi közös hobbitok" ezt úgy kell írni hogy "ha esetleg van vmi közös hobbitotok" de nem értem, hogy Csavardi Samu, Zsákos Frodó esetleg Pippin és Trufa miben segíthetnének a kérdező gondján. És szerintem is vidd el a barátnőd a Tescoba mivel ha megéheztek akkor veszel neki zsömit meg parizert, ha meg unatkoznátok akkor vidijátékoztok. mivel ha meghívod vhova fagyizni vagy bármi más az elég költséges is lehet, így viszont a zsömi 15 ftkb a parizer ne mtudom, de 100ft-ból meg is lenne egy romantikus randi, kint a padon meg elfogyaszthatjátok amit vettél.

2010. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!