Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyre ajánlatos menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyre ajánlatos menni 1. randin?

Figyelt kérdés

Eddig csak msn-en írkáljunk, de holnap találkozunk :)

Milyen hely lenne jó? És még léccike adjatok pár jó tanácsot, mirol lehet beszélgetni? Olyan sok embertol hallottam már, hogy ozt csak olyan 3 hónap múlva találkoztak náluk(bennt a lakásban a szuloknél) ez illendő, hogy elkel telnie egy kis idonek? Bocsi a sok kérdésért :)

Egyébként a fiú 20 éves, én pedig 17.


2010. febr. 27. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
repüljétek körbe outlandet griffmadáron az olyan romi
2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gondolom nem ezt a választ szerette volna hallani...

ha rám hallgatsz elmentek egy kávézóba vagy mozizni v szimplán csak sétálni

2010. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:) vagy egy séta a budaörsi madaras teszkóban :)
2010. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

miért nem a srác gondolkodik a helyen?

Az ő dolga volna...

2010. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

TESCO

Mert ott megtetszik neki vmi és rögtön olcsón megveheted!:D

2010. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem ugy történt az első randim a barátommal, hogy mentem ki a suliból és már ott várt:) és elvitt egy szórakozóhelyre:D nagyon jó volt!
2010. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a többieket hagyjuk, értelmiségek(Y)


Őszíntén a pasi dolga:D

De érdemes először sétálnivagy beülni egy kávézóba. Mert ott lehet ismerkedni, mert ugye arra való az 1. randi h jobban megismerjük a másikat és eldöntsük milegyen:)

Hát besz. témák: Ez érdeklődési körtől függ, de első randin érdemes kerülni a családi témákat h mennyit keresnek a szülők stb:) De pl. lehet olyan h miket csinált kiskorában, mi volt a legviccesebb dolog amit csinált, vagy a legroszabb, miket szeret /nem szeret, Mien a női ideálja és itt rákérdezel viccesen h szerinted én ilyesmi vagyok?:) Meg még sok egyéb aami jön(:


Amíg fel nem hív addig nem kell eltelnie sok időnek:)

Nkm pl a mostani barátnőmnél az 1. tali náluk volt:D( Számítógép szerelés;))és jol együtt vagyunk mostis(:

Szal ez is változó:)


Sok szerencsét nektek, remélem szép pár lesztek!:)

Rem segítettem: Ice;)(15/f)


u.i. azért mert 15 vagyok van tapasztalatom;)

2010. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!