Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami jó randihely Miskolcon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó randihely Miskolcon?

Figyelt kérdés

Ahol nincs nyüzsgés szép a táj jokat lehet sétálni ilyesmire gondolok.Lillafüredet már megjártuk vagy 10szer kicsit unalmassá vált Tapolca se valami ujdonság..

valaki tud olyan helyet mi kb olyan mint Lillafüred??hegyek,völgyek és csendes.

elöre is köszi

21/L


2010. júl. 7. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam egyszer egy nagyon szép temetőben, és ha jól emlékszem, Miskolcon volt. Bár egy kissé morbid lenne randihelyszínnek, de tényleg gyönyörű, végülis én szivesen elsétálgatnék ott :)
2010. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
húúúúú feladtad a leckét...Miskolcon lakom,de nem nagyon tudok hasonlót...Majális park?Bükk...
2010. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miskolci vagyok én is és megjártunk minden ehhez hasonlo helyet

Lillafüred,Majális,Bükk,Tapolca..

gáz hogy nincsennek ilyen helyek Mc-n

szivesebben sétálok egy nagyot csendes környezetben ahol bármiröl nyugodtan beszélgehetsz nem félve attol hogy ki hallja meg vagy ki nem.Inkább ilyesmi mint egy kávézo vagy nem tudom

De jo volna valami ötlet

Elöre is köszi

2010. júl. 7. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
diósgyőri vár környéke? népkert? vagy menjetek és keressétek meg a molnár sziklát,igaz hogy az a bükk, de megéri megkeresni, előtte olvassátok el a történetét :) vagy menjetek fel a hámori tóhoz :)
2010. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gress Hogan válasza:
9%
Vidd el Lilafüredre ha ezt tartod jó helynek, ha meg hülye vàlasznak tartod akkor vidd el egy putri sörözöbe, ès a romantika kedvèèrt hívt a haverokat is.
2015. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!