Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnak manapság a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak manapság a fiatal lányok a kézcsókhoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 01:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb fiú barátom szokott néha kézcsókkal köszönni nekem :) Tőle ez nagyon természetes, de mástól nem igazán díjaznám.
2010. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos :D
2010. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok se goth se semmilyen régies szokásokat istenítő csaj,mégis imádom a kézcsókot!:)Mivel már nem abban a korban élünk,ahol ez mindennapos lenne,ezért valahol poénos,kicsit gunyoros,de mégis kedves gesztus egy férfitól.Volt barátom baráti körében volt egy olyan srác,aki majdnem mindig kézcsókkal üdvözölt huszonakárhány éves létére,nagyon jól esett:)Egyébként most,hogy belegondolok a kézcsók a legideálisabb köszöntési formula a férfitól egy nőnek...mármint ha úgy vesszük.Nem szeretem a puszival köszönést,pláne mivel soha nem tudom,ki hányat vár,hogy adjak.A kézfogás egyébként az általános nálam is,jó határozottan megszorítom a másik kezét bemutatkozáskor,egyenlő felek vagyunk,király.De a kézcsóktól valahogy még nőnek is érzem magam,anélkül,hogy belemásznának az aurámba pusziért:)
2010. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én goth,vagyok,és tetszene:) Bár sajnos még nem fordult velem elő ilyen. Ahogy én észrevettem,a kézcsókban a férfi azt mutatja ki hogy tiszteli a nőt,hiszen kicsit meghajol előtte. Szerintem ez egy fantasztikus gesztus,kár hogy kiment a divatból.
2010. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak poénból szoktam kapni a bulikban mikor általában mindenki részeg :DD
2010. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

02:21-es válaszoló vagyok, és a 03:16-osnak milyen nagyon igaza van bakker:D:D:D Én is gót vagyokXD (és igen, mint írtam imádnám a kézcsókot, csak sajnos soha nem kaptam, pláne nem olyantól, aki be is jönne nekem)

Hát ez van, Murphy-törvénye:D Akinek nem tetszik az kap, akinek meg tetszene, parlagon hever:D

2010. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amikor a barátom kezet csókol nekem az olyan felemelő érzés...érzem hogy tisztel...kár, hogy manapság már nem divat ez a szokás!!
2010. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!