Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnak manapság a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak manapság a fiatal lányok a kézcsókhoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 01:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én díjjaznám
2010. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én is ha a helyzet megkívánja, nagyon udvarias szokás:)
2010. júl. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én bírom:Dbár nekem eddig csak poénból csókoltak kezet:D
2010. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
nagyon sikkes:) DE nagyon függ attól, hogy kitől kapom. vigyázz, mert könnyen ráerősíthet egy lúzer benyomásra. nagyon figyeld az első reakciókat:)ja és legyen a tarsolyodban megfelelő reakció, ha valami gonosz öntudatos lány le akarna járatni.
2010. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Annyira már nem hinném hogy kedvelt dolog. Például az én társaságomban inkább csak nevetnek rajta(m), meg egyébként is. Habár szerintem egy nagyon jó dolog. Jobb mint a körbepuszilkodás. ;)
2010. júl. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hűű nekem nagyon-nagyon tetszene, olyan lovagias:):):):)

Persze, ahogy az egyik előző válaszoló írta, az se mindegy, kitől kapja az ember, de ezt úgyis látni lehet a lányokon, hogy szimpi vagy neki, vagy nem:)

Szóval tessék visszaszokni rá fiúk, ugyanis nagyon imponáló, és hercegkisasszonynak érezzük magunkat tőle!:)


19/L

2010. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fú nagyon jó érzés :D tuti siker egy csajnál :D legalább is szerintem :)
2010. júl. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
gyakorold hozzá a sármos tekintetet is:D
2010. júl. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

áh nekem nem jön be :| nem szeretem azt érezni hogy a középkorban élek mert jobban örülök hogy most élhetek mint ha akkor kellett volna élnem xD persze szeretem ha udvarias a srác (vagyishát ez alap elvárás, máskülönben rövidesen kiadom az útját) de ez nekem már túlzás. legyünk egyenrangú partnerek, énis tisztelettel kezelem őt, ő is emgem. az még mindig jól esik ha pl buszra felszálláskor maga elé enged meg ilyen dolgok, de kézcsók.. hát én kicsit furán néznék rá és nem venne le a lábamról

21L

2010. júl. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Goth-oknál szokás néha, mert ott értékelik a "régies" dolgokat, meg a színtér része ez a fajta teátrális modorosság (nekem ezért adott esetben bejön, pedig "gonosz öntudatos nő" vagyok :D ) A barátom szokott kézcsókot adni, amit szoktam díjazni. :) De átlagos közegben szerintem nem lenne különösebben nyerő. Habár fene tudja, lehet, lovagiasságnak vagy éppen jópofa humornak fogná fel a lány, és tetszene neki. Csak nehogy azt higgye, gúnyolódsz, vagy ilyesmi.
2010. júl. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!