Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? Vágyom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Vágyom már valakire.

Figyelt kérdés
úgy vágynék már egy fiúra akit szerethetek,átölelhetek,és odabújhatok hozzá.de most az ismerősi körömben nincs senki akivel összejöhetnék.nemtudom hol ismerkedjek, nem bírom a discokat.
2010. júl. 6. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ja, igen, tényleg, a kérdező úgy ír a diszkóról, mintha az lenne az egyetlen olyan hely ahol szórakozni meg ismerkedni lehetne, és azzal, hogy ő nem jár oda, elpuskázta az összes lehetőségét... Pedig nem. Diszkóba én se járok, utálom, nem az én stílusom, de ez nem azt jelenti hogy nem szoktam bulizni. Egy csomó más hely van ahova el lehet járni.
2010. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz: bárhol ahol emberek vannak :)

Én vonaton ismertem meg egy kedves lányt. Ha látsz valakit aki érdekel leejted a zsebkendőd, vagy csak rámosolyogsz aztán vagy lesz valami vagy nem.

2010. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

én tábort ajánlok, persze nem ilyen sajókazánkai faházszálló, ahol 12-től 16-ig csendes pihenő van, hanem normálisra, ahol nem fogsz unatkozni


jövőre gyere Speakout-ra, a társaság és a probramok überelhetetlenek :D


de bazz, pesti vagy, jó neked :/ ott egy legyintés szintjén lehet társat találni egy olyan helyhez képest, ahol én lakom

2010. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!