Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? Vágyom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Vágyom már valakire.

Figyelt kérdés
úgy vágynék már egy fiúra akit szerethetek,átölelhetek,és odabújhatok hozzá.de most az ismerősi körömben nincs senki akivel összejöhetnék.nemtudom hol ismerkedjek, nem bírom a discokat.
2010. júl. 6. 22:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Myvipen valami jó srácot kinézem és ő látja az adatlapod. Innentől ha ő felfigyel rád, akkor ez jót fog jelenteni.
2010. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
ismeretlennekkel ja.. de nem interneten. én élőbe szeretek.sajnálom ezvan :D
2010. júl. 6. 22:54
 13/23 anonim ***** válasza:
akkor mi lenne ha megbeszélnénk egy helyet és egy időt? mert utálom ám az internetet én is. semmi nem jön át.. : )
2010. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"énis pesti vagyok és 16/F ha gondolod irhatsz 1 privit aztán beszélhetünk " <-> "mert utálom ám az internetet én is."


Nincs egy kis ellentmondás?

2010. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2 külön válaszolo ez:D az utálom az internetet választ nem én irtam:D persze sztem is élöbe jobb de ha vkit neten ismerek meg elötte beszélek vele és látom képen h ne kelljen otthagynom ha vakokon találkozunk:D
2010. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
vakon nem vakokon bocs xD irni azt nem tudok :D
2010. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
1 értelmes választ se kaptam...ehh :)
2010. júl. 6. 23:17
 18/23 anonim ***** válasza:
jo akk értelmes válasz: utcán v strandon szolits le vkit kezgy el vele beszélgetni késöbb elkéred a teloszámát msn jét stb aztán onnan jön magátol. volt már pár csaj aki igyszolitott le és volt akivel össze is jöttem :D
2010. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Mert ha nem, akkor válassz egyet a százmillió sport közül, amit nem egyedül kell csinálni, és máris összekerültél egy rakás emberrel akit megismerhetsz.
2010. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát ja, vagy akár csak eljársz a szigetre futni, spanolni, etc. Csomó sport van, amit ilyenkor csinálhatnál, tele izmos srácokkal.

Egyébként mi van az ilyen alternatív szórakozóhelyekkel, pl gödörrel?

Sok szerencsét!

ui.: Én eddig minden valamire való lány ismerősömet vagy a suliból, vagy haverok társaságából, legtöbbször éjszaka (nem discoban) ismertem meg.

2010. júl. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!