Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért találták ki azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találták ki azokat a butaságokat, hogy a fiúnak kell magasabbnak lennie a lánynál vagy hogy a fiúnak kell kezdeményezni, a fiúnak kell jobban keresni és nem fordítva stb?

Figyelt kérdés

Ezek ilyen hímsoviniszta,középkori berögződések,amik még mindig jelen vannak.A 21.században már nem kéne így lennie,a nők már egyenrangúak.

A nő is ugyan úgy udvarolhatna a fiúnak meg az is hülyeség,hogy a fiúnak magasabbnak kell lenni vagy hogy a fiú keressen jobban és tartsa el a lányt stb..



2019. máj. 15. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ezt az alacsony, beszari, csóró srácok nehezményezik. És ezek közül csak az első olyan, amin nem lehet változtatni. Próbáld meg, és akkor nem kell jönni ide nyafizni.


Evolúciósoka van amúgy.

2019. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha egyenrangúság van, akkor a férfiak is éljék át a menstruációs és szülési fájdalmakat. Ja, hogy ez lehetetlen? Vagy hogy a munka világában is egyenrangúak legyenek a nők is a férfiak?

Akkor fogadják el azt is, hogy egyes nők, mint én is, elvárom, hogy egy pasi magasabb legyen tőlem és hogy ő kezdeményezzen fizikálisan, tehát ő jöjjön oda hozzám, ő írjon először, ő hívjon el először randizni.


És még mielőtt jönnének a beszólogatások, párom volt a kezdeményező, 6 éve együtt vagyunk.


Egyébként ezt illemnek, íratlan szabálynak nevezik (udvarlási szokások), nem pedig "hímsoviniszta,középkori berögződés"nek.

2019. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem kitalálás kérdése, így működik a világ. A nők a férfias pasikhoz vonzódnak, a férfiak a nőies nőkhöz. Ennek semmi köze az egyenlőséghez, vagy annak a hiányához. Nyilván ahhoz a férfihoz fogok vonzódni,aki magasabb, erősebb nálam, aki ölbe tud kapni engem (nem én őt)és aki elég bátor ahhoz, hogy kezdeményezzen. Én cserébe nőies vagyok, kedves és gondoskodó. Ezt nem kell kitalálni és megmagyarázni, a férfi és női nemi jegyek is erre utalnak.
2019. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Kb. azért, amit felettem lévők mutattak: Beszűkültség és csőlátás miatt.
2019. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sokkal jobban kedvelem az izmos,harcias amazonokat,mint a "kedves,nőies" nőket.
2019. máj. 15. 23:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nekem kell jobban meg..dgni a férfit,nem fordítva.Kezdeményeztem régen,keresni keressen a férfi jobban.Ne hisztizzen mindenen.Én nő akarok valaki mellett lenni.Fel akarok nézni rá,tisztelni,becsülni.
2019. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én azt akarom hogy egy nő erőszakoljon meg engem
2019. máj. 16. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, rendben van, de meg kell értened, hogy a nők többsége nem így működik, ahogy te. És a férfiak többsége sem. Te azért haragszol a világra és benne az összes nőre, amiért nem úgy gondolkodnak mint te, és mindenki "csőlátású" aki másképp képzeli el a párkapcsolatokat. De sajna rossz hírem van: te vagy a kakukktojás.
2019. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hímsovinizmus az, hogy a férfiaknak azért járnak dolgok, mert farkuk van.

A férfi legyen ilyen, olyan, amolyan ami a nőknek kedves pont hogy ellentétes a hímsovinizmussal.

Kialakulása pedig annak köszönhető, hogy mindig volt egy magasabb, jobban kereső, kedvesebb, szórakoztatóbb, stb férfi. Mert a férfiak versengőek, így egyre magasabbra tornázzák fel a lécet.

2019. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: A csőlátást én írtam.

A dolgok nem olyanok, hogy a nők vagy a férfiak így meg úgy működnek. Ez pont olyan szintű érvelés, mint amikor egy férfi félrelép és azt hozza elő, hogy dehá' a férfiaknak evolúciós okok miatt szét kell szórni a magvaikat.

A csőlátást meg azért írtam, mert sokszor a magasság felülírja a másik személyiségét. De, még jó pár külső jegyre ez igaz.

2019. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!