Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti le tudnátok feküdni így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti le tudnátok feküdni így?

Figyelt kérdés
Fiúk,ti le tudnátok feküdni olyan lánnyal,aki nem jön be nektek,szerintetek nem szép? Esetleg barátság extrákkal kapcsolat? Vagy mindenképpen kell azért a vonzalom?
2019. máj. 15. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen le, bár nem könnyű.

Nyílván a biológia azért működik, tehát ha költcsönösen felhúzzuk egymást, a szex is tud működni.

És mivel barátság extrákkal, kialakul valami kölcsönös érzelem, ami nem biztos, hogy a kémiára fog alapulni.

2019. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem, egy kapcsolat alapja a fizikai vonzalom a tapasztalataim szerint.
2019. máj. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem is tetszik, nem szép, de valami megfog benne. Pl jó feneke van, vagy izgató a hangja, vagy bármi... akkor igen, le fogok vele feküdni.
2019. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Simán, ne aggódj.
2019. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Baratság extrákkal simán belefér vonzalom nélkűl is ugyhogy simán lefeküdnék vele !
2019. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Fiúja, férfija válogatja. Egyik igen, másik nem. A többsége: IGEN. Azt szokták mondani, hogy ha csúnya a nő, csináld vele sötétben, nappal pedig húzz a fejére egy szatyrot, hogy ne lásd.

Én ennek nem vagyok a híve és csak a kölcsönös szimpátián alapuló szexet propagálom.

F.

2019. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pasi válogatja, ki milyen.

Van akinek olyan a felfogása, hogy még akkor is jobb dugni, mint recsizni.

2019. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van ismerosom, aki az 50 eves dagadt ukran ciganyasszonnnyal is le tud fekudni.


Embere valogatja.

2019. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak olyan nővel tudok lefeküdni, akihez vonzódom és szerelmes vagyok.
2019. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok,ne írjatok privátban :DDDD eddig 16 privát üzenet:DDD

azért írtam ki a kérdést,mert van egy csaj aki nem az esetem,de nagyon jó barát és ő szeretne velem lefeküdni.

23F

2019. máj. 15. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!