Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utaztatok mar van utaznatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utaztatok mar van utaznatok 200 km-t egy lany miatt?

Figyelt kérdés

Megismertem Tinderen egy aranyos lanyt, aki nagyon bejon, mar most odavagyok erte, viszont sajnos 200 km-re lakik. Mivel nem egyejszakast keresek, ezert nem tudom, hogy mennyire lenne mukodokepes egy kapcsolat (ha úgy alakulnak) ekkora tavolsaggal.


Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Mit gondoltok?


2019. máj. 14. 06:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kerdesben az egy vagy akart lenni, autocorrect neha szorakozik velem.
2019. máj. 14. 06:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy vonatoztam ennyit meg olyan is, hogy majdnem 1000 km-t vezettem egy héten egy lány miatt. Egyiknek sem a távolsáv miatt lett vége, de neked kell tudnod, hogy mennyi időd van utazgatni, ha nagyon ritkán tudnátok találkozni, az nyilván nem ideális egy kapcsolat (főleg friss kapcsolat) szempontjából.
2019. máj. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
100%
Volt, kapcsolat is lett belőle, de sajnos azóta véget ért - szintén nem a távolság miatt. Persze azért kellettek hozzá a kompromisszumok, és egyetlen perce sem volt, ami felhőtlen lett volna, de működött egy évig távkapcsolatként.
2019. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Én 10 000 km-t is utaztam már egy lány miatt. Nem, nem írtam el a nullákat.
2019. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Távkapcsolat lett belőle.
2019. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te a tegnapi lány vagy, aki kiírta ugyanezt a kérdést, csak most pasiszemszögből? Vagy tényleg a pasi vagy, akivel talizni fog? Na mindegy, szerintem a távkapcsolat akkor működőképes, ha mindkét fél akarja. Idővel meg összeköltöztök.
2019. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6-os, nem irtam ki semmit tegnap. Barmilyen meglepo is, nem mindig ugyan azok a szemelyek irjak ki a kerdest.


Koszi az eddigi valaszokat. Ment a zold kez mindenkinek.

2019. máj. 14. 08:51
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Párom és köztem 200 km volt a táv úgyszintén. 4 és fél évig távkapcsiban voltunk. Utána ő költözött az én városomba.
2019. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Hát azért itt kísértetiesen nagy a hasonlóság :D De mindegy, kérdésre a válasz: ha akarjátok, működhet.

2019. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tom de én pl 9000 km is utaznek ha komoly a kapcsolat :D remelem sikerülni fog 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Sőt rokonoknál volt olyan hogy 1500 km utaztak igaz hogy már együtt voltak és a munka miatt csak pár havonta láttak egymást de azóta együtt vannak 10 éve mar egybe költöztek és van egy kis lányuk is!


Szoval ha tényleg komoly akkor megéri! Persze ha nincs olyan jo anyagi helyzeted akkor beszéljetek meg hogy az utazási költségeket valamennyire fellezétek el... főleg ha sűrűbben akartok talizni!

2019. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!