Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ismerősömet randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősömet randira hívtam (de nem egyértelműen, csak találkozunk), mi a teendő ha randit tervezek?

Figyelt kérdés
Nem is az érdekel elsősorban, hogy hova vigyem, hanem, hogy milyen legyen a légkör, milyen témákról beszélgessünk, hogyan jussak el akár most így első "másféle" alkalom végén a csókig, ha engedi. Honnan érzem, hogy engedi, hogy lehet felvezetni.
2010. júl. 6. 15:05
 1/4 A kérdező kommentje:
az illető lány én fiú vagyok 90'-es évjáratból
2010. júl. 6. 15:09
 2/4 anonim válasza:

huh...ez nehéz.

beszélgess vele tök átlagos témákról (pl.zene, buli, stb.)

Vagy ha nagyon romantikus akarsz lenni, akkor járj utána, hogy ő miket szeret, és kutass mélyebben ezekben a témákban. Sztem először még ne akard megcsókolna max. megfogni a kezét. Mondjuk véletlenül megérintenéd a kezét miközben mentek egymás mellet, és érezni fogod, ha nem akarja, hogy megérintsd. Ha nem húzódik tőled, akkor megvonhatod a válladat, és mondhatod azt, h csak véletlen volt.

Sok sikert!

2010. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

bocs, az előzőben rosszul írtam:S: ha EL húzódik tőled...

Ha nem húzódik el tőled, akkor később akár meg is foghatod a kezét.

2010. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na én ugyanilyen helyzetben vagyok. Szerintem nehezebb a dolog, mintha egy ismeretlennel (akivel még nem sokat beszéltem, csak pár szót) randiznék. Vagyis én így látom. Gondolom te is. Én valahogy úgy tudom elképzelni a dolgot, hogy eleinte tök általános dolgokról beszélgetünk, aztán később elmondom neki, hogy "nagyon régóta tetszel nekem" meg ilyenek. És ekkor már megpróbálok minél közelebb hajolni hozzá, és mélyen a szemébe nézni,miközben beszélünk. Ha látom rajta, hogy ő is akarja, akkor megcsókolom.


(Azt hogy látom rajta, nem tudom hogy értettem, ezt inkább érezni lehet, kb. olyan mintha forrna a levegő köztünk.)


Bocs de nem tudom leírni rendesen ezt az érzést. De szerintem fel fogod ismerni, ha alkalmad lesz rá.


Sok sikert!


20/F

2010. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!