Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy srác, akibe szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác, akibe szerelmes vagyok, és elhívom randizni, mi az amit mondjak/ne mondjak mert csak elijeszteném?

Figyelt kérdés
nagyon belezúgtam.. nem tudom hogy ő hogy érez irántam.nem szeretném elrontani.
2010. júl. 6. 13:15
 1/4 gabriell88 ***** válasza:

Add magad és nem lesz gond,amúgy is látszik az ha az ember csak poénkodik vagy tényleg komolyan gondolja.. szal ne félj nem lesz gond:)


Angel(22/L)

2010. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én eleve nem hívnék randira egy fiút... :S

De ha már vetted a bátorságot... csak kérdezd meg, hogy elmenne-e veled, szeertnéd megismerni. Ennyi, és többet nem beszélj a dologról. Majd ha találkoztok, mejegyezheted, hogy jó volt vele. A többit hagyd, ne mondj mást.

2010. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ismerem már,itt nem az ismerkedésről lenne szó. alaphelyzetben énsem hívnék soha pasit randira,de ő más... és úgy érzem ha nem teszem meg,akkor nem fogom tudni elfelejteni. de arra gondoltam,ha ott vagyunk,akkor hogy mondjam el neki hogy mit érzek,vagy csak azt hogy többet szeretnék?
2010. júl. 6. 14:04
 4/4 gabriell88 ***** válasza:

Szia!

Ha már ott vagy egyszerűen kérdezz rá, tudom nem könnyű, de mit veszíthetsz?

mond el h többet érzel iránta, mint barátság és szeretnéd tudni ő mit gondol vagy érez irántad...

Sok sikert!!

aztán ird meg mi lett belőle:)


Angel

2010. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!