Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti randiznátok olyan harmincközeli pasival, akinek sosem volt még barátnője, és a szexben is teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Még ha gazdag lenne se.

23/L

2019. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer beleestem ebbe a hibába. A szex-szel semmi gond nem volt, de az életfelfogásával annál több. Hiába volt túl a harmincon, olyan gyerekesen viselkedett, hogy fél év után búcsút intettem neki.
2019. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Harmincközeliként már tudhatnád, hogy a nők ezekről nem önállóan, hanem kollektíve döntenek. Egy nő számára a legjobb fokmérője annak, hogy te mennyire vagy jó pasi az, hogy _szerinte_ mennyi más nőnek kellenél. Úgyhogy ezt a hitet kell kialakítanod bennük, hogy érdekes legyél.
2019. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2019. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz nagyon meg kéne fognia a srácnak. Jelenleg amúgy se vagyok szingli így tárgytalan de ha az lennék akkor is komoly bizalmatlanság lenne bennem az egésszel kapcsolatban. Nagyon értelmes és felnőtt viselkedést kéne tanusitania mindenféle negatív megnyilvánulások és mocskolódó általánosítások nélkül. Emellett nekem nagyon fontos a magabiztosság (ami ha lenne nem lenne közel harminc évesen szűz valószínűleg) kommunikációs készség humor tehát ami általában a nőknek bejön. Ahhoz hogy félre tegyem a félelmeimet nagyon érdekes és megbízható alaknak kéne tűnnie aki még külsőre is megmozgat. Nem zárnám ki teljesen de kicsi az esélye.
2019. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi az oka annak, hogy teljesen tapasztalatlan? Ha kivétel nélkül mindenki visszautasítja, annak valami oka lehet. Nem a tapasztalatlanság baj, hanem az abból eredendő ok.

Önként döntött így, hogy nem ismerkedik valami okból, pl nincs ideje rá? Vagy csak annyira ellenszenves ember, hogy senki sem vállalná be?

2019. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Jézus:( Dehogyis:(
2019. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Mivel a páromnak is 29 évesen lett csak bnője igy igen. Nem vagyok előítéletes, a szexben pedig ezerszer jobb azoknál akiknek akár 30 nő volt előttem. A szenvedély vagy megvan vkiben alapból vagy tökmindegy hány nőt dugott előtte.
2019. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Minek? Hogy utána itt sírjon, hogy ki akarja élni magát, szexelni akar másokkal is?

Kihagyom.

2019. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt vagyok, majdnem harminc, szűz. Most készülök randira egy lánnyal. Nem tudja és nem is fogom neki megmondani. Ha kérdez a nem létező kapcsolataimról (valószínűleg első alkalommal nem fog), megmondom, hogy nem kívánok beszélni róla. Ha eljön az ideje, elmondom majd neki a sztorimat, de az első időszakban nem kell tudnia.

Nem mintha készülnék a folytatásra... Neten nem megy vele a beszélgetés, élőben talán jobb lesz, de nem számítok kölcsönös szimpátiára.

2019. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!