Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért terjedt el az a felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el az a felfogás, hogy a férfinak erősebbnek, magasabbnak kell lennie a nőknél meg hogy a férfinak kell megvédenie a nőt?

Figyelt kérdés

A lányok szerintem sokkal erősebbek.

Én sokkal jobban szeretem az erős,sportos,harcias nőket,akik megvernek engem,mint a gyenge törékeny “nőies” nőket



2019. máj. 2. 14:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg manapság épp nem ez a felfogás. Inkább az az értékes tulajdonság, ha valaki èrtelmes tud lenni, nem fizikailag erôs, hanem agyban, manapság elsősorban nem fizikai erő kell ahhoz sem, hogy helyt tudj állni a kis életedben.
2019. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Hát én pl.fizikálisan brutál erős vagyok.

De amúgy egy antiszociális,önállótlan,életképtelen,magányos ember vagyok,akinek nincsenek barátai és semmi kapcsolata nem volt még nővel

2019. máj. 3. 21:13
 23/30 anonim ***** válasza:

Valahogy nem lep meg... :-D


[link]

2019. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Inkább Saitamához hasonlítanám magam,de így is jó

Vicces volt

2019. máj. 3. 21:30
 25/30 anonim ***** válasza:
Az itteni hozzászólásaid alapján ilyennek gondolnám a jellemedet... :-D
2019. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

brutális erős vagy és saitamához hasonlitod magad... oké :D jo oké én is nézek animét főleg a one punch man elég vicces! (persze alapból egy vigjáték-akció) de gondolom eddig nem akadtál őssze senkivel sem és azért gondolod magadat brutális erősnek :D de nem baj majd megtanulod , de ilyen hozzá állással inkább hagyunk hogy valaha is ki fogsz egy erős nőt


és igaz az okos embereknek általában van valami beütésük de én arra gondoltam hogy ha valaki ilyen kérdést tesz fel és közben meg azt irja hogy ő nagyon erős annak mennyi esze lehet? érted

2019. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Azt arra írtam mert valaki azt írta hogy gyenge papucs vagyok.

Hát nem.2x voltam már erőemelő versenyen és másfél órát le bírok futni megállás nélkül.Régebben bokszoltam is.


Miért,az erős nők gyenge fiút akarnak?

2019. máj. 3. 23:21
 28/30 anonim ***** válasza:
62%

Némelyik el bejön az ilyen mert az anya ösztönük működésbe lép...


De figyelj latszik nem érted kérdező! Azért terjedt el hogy a férfiak fizikálisan erősebbek mert ez az igazság! Te is írod magadról hogy fizikálisan toppon vagy! Akkor miért nem veszed észre hogy te is tehetsz erről a felfogásról hogy a férfi erősebb a nőnél!!!!!!!!!!!!!


Az meg hogy az agyban csak arra izgulsz fel ha megaláznak, és uralkodnak rajtad az a te dolgod!


Meg az hogy másfélórát tudsz futni... az csak egy alap fizikai kondíció... a súly emelés mindenki mehet versenyre...


De egy erős szép nő


Egy intelligens sportos férfit akar aki romantikus vicces jo beszélgető partner megbízható és lehet rá számítani!


Nem csak a nyers erő számit sőt egy full alap kondicio is bőven elég nem kell brutálisan erősnek lenned....

2019. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek ilyen tulajdonságaim.Még arra is képtelen voltam,hogy egy barátot szerezzek,nemhogy egy barátnőt.

Szociálisan analfabéta vagyok.

2019. máj. 4. 20:46
 30/30 anonim ***** válasza:
Oke
2019. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!