Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért terjedt el az a felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el az a felfogás, hogy a férfinak erősebbnek, magasabbnak kell lennie a nőknél meg hogy a férfinak kell megvédenie a nőt?

Figyelt kérdés

A lányok szerintem sokkal erősebbek.

Én sokkal jobban szeretem az erős,sportos,harcias nőket,akik megvernek engem,mint a gyenge törékeny “nőies” nőket



2019. máj. 2. 14:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egy “felfogás”, hanem ilyenek a nemek. A férfiaknak nagyobb az izomzatuk(már amelyik sportol), nagyobbra nőnek, az ő feladatuk volt a vadászat és a család védelme. A nők gyengébb fizikumúak, ennyi.
2019. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem elterjedt, hanem ez az alapjárat, ezt hoztuk magunkkal az evolúció során. A férfiak egyszerűen erősebb fizikumúak, magasabbak. Mindenhol a világon.


Te inkább valami papucsféleség vagy amúgy. És vannak olyan domináns típusú nők, akiknek ez bejön. Szóval emiatt nem aggódnék.


Az alacsonyság már senkinél sem előny sajna.

Ezt kompenzálnod kell. Rámenősebbnek kell lenned!

2019. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

#2


"A férfiak egyszerűen erősebb fizikumúak, magasabbak."


És mi a helyzet a 2 méter magas, és hasonlóan széles nőkkel? Haverom anyja pl. pont ilyen volt, a férje meg kétfejjel alacsonyabb.


De amúgyis ezek a nemi elvárások csak sztenderdek, aztán ahány személy, annyi értelmezés. Távoli idős néni-rokonom pl. lazán fegyelmezi a férjét, a gyerekeit, de még a járókelőket is, bottal odacsap meg ilyenek...


Bár az a jó kérdés, ha a világ a gendersemlegességért küzd meg ilyenek, akkor ezeknek a sztenderd felfogásoknak el kellene tűnniük? Mint a férfi legyen erős, a nő szép meg kedves, meg szorítsa magát háttérbe...


Bár szerintem hatalmas baromságok ezek a sztenderdek és nem is igazán működnek.


Talán itt az ideje egy új korszaknak.

2019. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez így van az ősidők óta.
2019. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Jah vannak briennek mint a tronok harcaban, de azert ez a kisebbseg. A nok tobbnyire 150-175 centi kozottiek es ha nem elhizottak akkor egy atlag ferfitol konnyebbek. Ez genetika es evolucio ennyi.
2019. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

#5


De manapság mégis mitől kellene megvédeni? Most nem kifogásolom, vagy ilyesmi, csak nem értem. Nincs már tigris meg farkas amit le kell győzni, nem kell vadászni sem, nincsenek már ilyen dolgok, igazából ha valaki pesten él, az talán klasszikus értelemben vett környezetet sem lát soha.


Az egyetlen veszélyforrás, ha megtámad egy bűnöző, de annál úgyis pisztoly vagy valami egyéb támadóeszköz lesz és hiába vagy Terminátor, ahogy egy vidám kisebbségi mondta: "A 9 miliméteresre nem lehet gyúrni". Ráadásul ott vissza se vághatsz, mert mehetsz a börtönbe.


Egyedül látszatnak jó, ezért is edzenek sokan (én is), de hát igazából értelme nincs, egyedül stresszlevezetőnek jó.


Meg aki alacsony az kb. akassza fel magát, mert úgyis tökesélytelen?

2019. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Gymnospermatophyta ***** válasza:
89%
De mi nem imádkozó sáskák vagyunk b_aszod.
2019. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
III.Edricus Anxious, te is szeretnéd megveretni magad a nőkkel, mint a kérdező?
2019. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
61%
Ön fizetett politikai hirdetést olvasott.
2019. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Te beteg vagy, az a baj, hogy fel sem fogod ennek a súlyát, önértékelésed rendbe kell tenni, a szexualpsziche azon múlik, nem vagy egészséges, ha nem vennéd észre.
2019. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!