Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? Fontos

Figyelt kérdés

Meglátni és megszeretni


Voltam rokonaimnál és elmentünk egy koncertre nagybátyámmal és a abrátnőjének a barátnője (az ő öccséről van szó)is ott volt aztán oda jött az öccse hozzánk bemutatta nekem őt mivel nem ismertük egymsát meg itt nem is ismerek nagyon még senkit és láttam rajta hoyg elpirult és mindig nézett (olyan szépen nézett rám ) de aztán elment a csaj a nagybátyám barátnőjéhez beszélni és akkor a fiu egy lépéssel közelebb lépett oylan volt mintha megakart volna szolitani de nem mert és aztén visszajött a tesoja

Utána még összefutottunk hosszasan nézett meg minden de ő a abrátaival volt .......én meg nagybátyámékkal meg papámékkal

Aztán a következő nap is mentünk iyen koncertre uyganoda de nem láttam

megkerestem vipen de több mnt egy honapja nem volt fenn és lehet nicnsis netük

van egy telefonszám fenn vipen és nem tudom kamu szám-e meg mit mondanék neki ha az az ő száma lenne vagy msn cimét elkellett volna kérni és most ugy bánom


És most haza megyek és egy évig ne lásssam ???????Azt már nem !!!!!! Amit a nővére elmondott rola hasonlo vagyok én is !!!


Hogy vehetném fel vele a kapcsolatot???


Köszönöm a válaszokat

Jah és ő most ballagottt az ( általánosból) én most megyek 8.ba de egyidőősek avgyunk


2010. júl. 6. 10:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

ige nagyon :'(


Mit tegyek???

2010. júl. 6. 16:57
 12/20 anonim ***** válasza:
megirtam
2010. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

okés

köszönöm

De háát ha nincs nete msn cime sincsen

.............

2010. júl. 6. 17:04
 14/20 A kérdező kommentje:
nincs megoldás .........
2010. júl. 6. 17:04
 15/20 anonim ***** válasza:
Tudod a lakcimét? Ha igen menj el hozzá személyesen meg itt van a régi módszer a levél írás. Ha bejösz neki akkor biztos válaszolni fog a leveledre.
2010. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
mer ha már nincs internetje és msn-je megáll a világ? Úristen...
2010. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

lakcimét nem tudom de most elmennek nagybátyxámék 6 napra

nem tudom hoyg fogok igy haladni ....meg itt nem si engednéne el hozzájuk

2010. júl. 6. 18:52
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor ha megtudtam kérdezni a barátnőjét a netről akkor a lakcimét miért nem kérdezed meg? Mindent nekünk kell a szádba rágnunk?:P:D
2010. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de először is meg kéne tanulni normálisan írni, és nem kilométer hosszúságú mondatokat írni. Na mindegy, tipikus modern kori gyerek....

Old meg valahogy: például úgy, hogy levelezel vele. Megkérdezed a szüleidtől a címét. Vagy elkéred a telefonszámukat. Egyébként ha messze laktok egymástól, nem éri meg. Nagyon fiatalok vagytok, pláne ő most megy 8. -ba.

Sok sikert.

2010. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk azt nem tudom, hogy a nagybátyádtól hogyan kérnéd el a címét, vagy telefonszámát, legalábbis én ilyen dolgokat nem szívesen beszélnék meg a nagybátyámmal. De esetleg ha a barátnőjével már olyan kapcsolatban vannak, hogy te is nagyon jóba vagy vele, akkor szerintem nála próbálkozz. :)

Amúgy még a végén oda nem írtad, hogy 8.ba mész, ő meg most ballagott, hát én nem gondoltam volna, hogy ennyire fiatal vagy.

De amúgy abban is van valami, hogy ha tényleg nagyon messze laktok egymástól, akkor lehet, hogy inkább tényleg hagyni kéne.

2010. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!