Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? Fontos

Figyelt kérdés

Meglátni és megszeretni


Voltam rokonaimnál és elmentünk egy koncertre nagybátyámmal és a abrátnőjének a barátnője (az ő öccséről van szó)is ott volt aztán oda jött az öccse hozzánk bemutatta nekem őt mivel nem ismertük egymsát meg itt nem is ismerek nagyon még senkit és láttam rajta hoyg elpirult és mindig nézett (olyan szépen nézett rám ) de aztán elment a csaj a nagybátyám barátnőjéhez beszélni és akkor a fiu egy lépéssel közelebb lépett oylan volt mintha megakart volna szolitani de nem mert és aztén visszajött a tesoja

Utána még összefutottunk hosszasan nézett meg minden de ő a abrátaival volt .......én meg nagybátyámékkal meg papámékkal

Aztán a következő nap is mentünk iyen koncertre uyganoda de nem láttam

megkerestem vipen de több mnt egy honapja nem volt fenn és lehet nicnsis netük

van egy telefonszám fenn vipen és nem tudom kamu szám-e meg mit mondanék neki ha az az ő száma lenne vagy msn cimét elkellett volna kérni és most ugy bánom


És most haza megyek és egy évig ne lásssam ???????Azt már nem !!!!!! Amit a nővére elmondott rola hasonlo vagyok én is !!!


Hogy vehetném fel vele a kapcsolatot???


Köszönöm a válaszokat

Jah és ő most ballagottt az ( általánosból) én most megyek 8.ba de egyidőősek avgyunk


2010. júl. 6. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
iwiwen vagy facebokon nincs fenn?
2010. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nincsen :(:(:(:(:(
2010. júl. 6. 11:00
 3/20 anonim ***** válasza:

Hű, nehéz volt kihámozni, hogy ki kinek az öccse, és ki a csaj, de megvan.

Ha a nagybátyád barátnőjének a barátnője, akkor a nagybátyádon keresztül megtalálhatod, nem? Ha vagytok annyira közel egymáshoz (mármint nagybátyáddal).

2010. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen de mi külön városban élünk meg am sem nagyon mehetek innen sehova mármint mamáééktol mert midnen megvan luxus körülmények és .......sajnos és hamarosan megyek haza innen aztán meg nem láthatom csak talán amjd jövöre
2010. júl. 6. 11:06
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagybátyád b.nője megtudja szerezni a számát nem? Vagy nem tudod még halasztani a hazamenetelt? a szüleid biztos engedik,hogy tovább nyaralj a mamádnál.
2010. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

igen

de hááát az kissé furcsa lenne meg most egy picit összevesztünk a barátnőjével.........

De vipen vann egy szám fennn de nem tudom az kamu szám-e meg nicsis most talomon pénz

2010. júl. 6. 14:13
 7/20 A kérdező kommentje:

de ha valakinek vmi hasonlo ötlete van akkor mondjátok

légyszi

és persze még tudok maradni csak ha van értelme

2010. júl. 6. 15:37
 8/20 A kérdező kommentje:

megkérdeztem a barátnőjét :(:(:(:(

Nincsen netük :(:(:(:(

MOst mit tgeyek??

Ne mondjátok hogy felejtsem el:(

2010. júl. 6. 16:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Tessék: [link] regisztrálj ezen bár most az sms küldés szünetel, de ezzel naponta a gépen 4 ingyen sms t küldhetsz. És feltétlenül maradj még ott, mert lehet akkor jutnak eszedbe a jó megoldások:P meg a nagybátyádtól nem tudnád elkérni a teloját egy hivásra? vagy a mamádtól? Amúgy ha nem kamu a telo szám akkor kérd el az msn ét
2010. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16:51 vagyok hát az rossz.
2010. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!