Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folyton leráz a férfi azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton leráz a férfi azzal, hogy nincs pénze benzinre, nem tud találkozni velem. Most ennek van értelme, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer találkoztunk, de mindkétszer úgy, hogy csak összekötötte a kellemest a hasznossal, tehát elintéznivalója volt a városban ahol élek, és utánna találkoztunk pár órát. Amúgy ő 35 km-re lakik, a semmi közepén egy kicsi faluban, ahonnan csak autóval lehetséges a közlekedés. Nehezményeztem, hogy minden nap ír, keres, de a következő találkozót mégis elsunnyogja mindig, aztán végül bevallotta, hogy nincs pénze üzemanyagra. De rossz látni ezt, hogy hétvégente, meg ma is hogy ünnep volt, teszi fel a képeket fb-ra hogy milyen programokon, bulikon vesz részt, csak hozzám nem éri meg neki eljönni, másra persze tellik. Lehet, hogy azt várja látogassam meg én, de nem fogom. Nekem mégannyi pénzem sincs kocsikázni, és nem is tudnánk ott hova menni, max a falusi kocsmába beülni, mert magához nem akar még hívni a szülei miatt.
2019. máj. 1. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

De ha te sem tennéd meg érte, tőle miért várod el?

Egyikőtök sem akarja annyira ezt a dolgot, hogy többet tegyen a sűrűbb találkozás érdekében. Én nem erőltetném.

2019. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, egy randit nem tudtok összehozni belátható időn belül. Ebből így milyen kapcsolat lenne? Távkapcsolatban is többet találkoznak.
2019. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem is tudom, ahogy ezt olvasom.. Két ruppótlan szerencsétlenkedése potom 35 km-en.

Komolyra fordítva a szót, ő kétszer elment már hozzád. Illene valahogy neked is arrafelé nézned, végülis ketten akarjátok ezt a dolgot és ő nyilván nem szeretne egyoldalú kapcsolatot, hogy csak ő feccol ebbe bele.

2019. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem még munkám sincs most, nem tudok naponta 70 km-t autózni egy férfi miatt.
2019. máj. 1. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően nincs ezzel baj, de azzal igen, hogy közben máshova eljár. Kérdem én, ezekre a helyekre kocsival megy, vagy a faluban vannak? Mert nem mindegy. Ha tényleg nincs pénze benzinre, akkor kocsival nem fog sehova se menni. Egyébként ott a busz, vonat, motor, stb... Még biciklivel se nagy táv annyira... 35 km az nem távolság. Ha nektek már most problémát jelent, akkor hagyjátok egymást... Aki pedig ennyire csóró, arról inkább nem mondok semmit. Én már csak azért is kérnék szüleimtől pénzt, hogy a szerelmemhez el tudjak menni... Vagy keresnék ideiglenes melót. Nem is értem, miért van kocsija, ha nem tudja fenntartani. Ezek csak üres kifogások. Aki akarja, meg tudja oldani.
2019. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mindenképpen hagyjátok. Egyébként a saját hozzáállásodat se gondold jobbnak. Sőt...
2019. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 6-ossal
2019. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!