Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt, mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés
A story röviden: Jóban voltam egy külföldi fiúval barátilag. Tudtam, hogy nem lehet semmi, mert ő németben él. Aztán elkezdte terelni a kapcsolatot más irányba. És mondtam, hogy nem kellene a barátságunk ezzel kockára tenni. Végülis belementem, hogy oké, akkor legyen több. Aztán valamin összekaptunk, elég csúnyán és mondtam neki, hogy nagyot csalódtam benne emberileg és hogy ilyen emberekre nekem sem pártként, sem barátként nincs szükségem. Minden kapcsolatot megfogom vele szüntetni és többet nem keresem és minden fórumról törlöm. Erre olyanokat kezdett írni, hogy vegyem tudomásul, hogy nem az enyém és ez a kapcsolat csak az én fejemben él és nem fog működni. Igazából ezt a szöveget már nem is akartam értelmezni, hisz ezt a kapcsolatot nem én kezdeményeztem, nem én erőltettem, hogy több legyen és most tisztára úgy állította be. Én ezután mondtam, hogy ez a második csalódásom benne és tényleg viszlát. Egy hete semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele. Letöröltem, nem kerestem, nem beszélek vele. Viszont a legjobb barátjával is beszélek és azt mondta, hogy tegnap mindenhonnan tiltott engem. Ezen meglepődtem, hisz nem keresem egy hete. Miért tesz ilyet egy férfi? Vannak tippjei, de kíváncsi lennék ti mit gondoltok.

2018. nov. 17. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezen most miért pörögsz, hogy letiltott vagy sem? Ha nem akarsz vele kapcsolatban lenni semmilyen platformon, nem mindegy, hogy letiltott vagy sem?!
2018. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha nem is kerestem, mi értelme volt? A sértettség?
2018. nov. 17. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem biztosra akart menni, hogy ne fusson beléd sehogyse online, ennyi.
2018. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor mi lett volna? Egy hete letöröltem Skype, Facebook, viber... Nem írtam rá. Nem is akartam. Akkor? Szerintem ez nagyon gyerekes
2018. nov. 17. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Mind a ketten baromi gyerekesek vagytok, maradjunk annyiban. "németben" bmeg...
2018. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Németország nem a világ vége te idióta
2018. nov. 17. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Na ide figyelj "kicsicsillag", mi nem a lábtörlőid vagyunk, akikbe beletörölheted a lábad. Most léptem be 2 perce kb., erre ezt látom, hogy minősíthetetlen módon viselkedsz azokkal az emberekkel, akiktől segítséget kérsz. Hát mi a phasznak képzeled te magad?! Ha meg valakivel köcsögösködsz és elküldöd az anyjába, akkor minek foglalkozol vele?! Ez nem úgy működik, hogy csak te koptathatod le a másikat, hanem a másik ember ugyanúgy leépìthet téged.

Mit meg nem enged magának, jesszus! :D Ennek is kéne két pofon, aztán duzzoghat magának.

2018. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!