Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a lánnyal hogy tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a lánnyal hogy tudok összejönni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 1 éve ismerek legjobb barátom ő 16 éves én 13 és hát eléggé beleestem görcsölök és folyton rá gondolok nem tudom kiverni a fejemböl.Nincs barátja!

És nagyon rossz léccives segitsetek!

Köszi!


2010. júl. 6. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

hidd el ö az idösebb pasikra fog hajtani; ]

semmi esélyed.

2010. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Előbb gondolj bele az ő helyzetébe, hogy állnának ehhez a dologhoz az ismerősei, hogy 16évesen egy 13éves sráccal jár. Nem sok esélyed van, idősebb korban ez a 3év nemnagy körkülönbség főleg hogy te is és ő is érettebb lessz, pl. 22-25. Tizenéves korban nem valami előnyös. 15/F
2010. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végülis lenne esélyem mert kutakodtam kicsit és megtudtam hogy én is bejövök neki csak félénk!
2010. júl. 6. 01:47
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ö félénk, akkor te nyuszi vagy mcfly! semmi esélyed, felejtsd el :)
2010. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mivel addig úgyse tudod kiverni, (a fejedből... hehe, szóvicc...) amíg nem beszélsz vele, így szedd össze a tökeid, mondd meg neki mit érzel, talán egy kis esélyed is van, ha igaz amit írtál. Vagy elhajt, és akkor egy idő után majd nem gondolsz rá, vagy összejöttök: mindkettő jobb megoldás, minthogy nem beszélsz vele, csak rajta jár az agyad, de mégsincs belőle semmi.
2010. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van esélyed... Honnan tudjátok, hogy a kérdező milyen? Nekem is van ismerősöm, aki 12, és érettebb mint pár 20 éves... Mondjuk nekem ő "csak" nagyn jó barátom.

Szóval, ha látod rajta, hogy kedvel, akkor közeledj =)

2010. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a helpet az utolso kommentelő sokat segitett!
2010. júl. 6. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:

énis 16éves lány vagyok, de semikép nemjönék össze egy 13éves fiuvval, még egy 14évesel sem, én szégyelném elmondani a barátaimnak hogy egy 13évesel járok, pedofilnak néznének... van egy haverom öis 16 a csaja 14 és ötis piszkálják rendesen miata, max még egy 15éves fiuval, de inkáb a velem egyidösöket és az 1-2 ével idösebb fiukal alakitok ki kapcsolatot, sztem mond el a lánynak proba szerencse max kiröhög, tul fogod élni

16L

2010. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 08:06-os vagyok

hát ezt mondom, ne úgy csináld, hogy odamész hozzá, és "szia. szeretlek. járunk?" Ennek akkor se lenne jó vége, ha bejössz neki. Legyél kedves, stb. Ne ronts neki egyből =)

2010. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!