Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok de eddig nem igazán volt buli az életemben de az egyik haverom rábeszélt hogy holnap menjek velük. Nem azt akarom hogy már rögtön első alkalommal megdöntsek egy csajt(bár nem lenne rossz) de valakivel azért csak jó lenne összejönni amiből később lehet valami. Szóval a lényeg az lenne hogy hogyan tudnám elkezdeni? Ha már megvan a csaj akkor hogy kezdjek nála, azok után hogy "szia, mit iszol"stb. Nem vagyok a parkett ördöge szóval a táncot próbálnám hanyagolni. Mással nem tudnék hódítani csak a "lehengerlő" stílusommal.

Örülnék ha segítenétek


2010. okt. 8. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudok neked segíteni,de akkor már inkább msn-en.Küld el privátba a címed,max utána törölsz!
2010. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már küldtem privátot
2010. okt. 9. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem kaptam semmit.
2010. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor kiírom ide ezt a címet most csináltam direkt ezért:mbence1993@gmail.com
2010. okt. 9. 00:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki jó sok piát, itasd le és döngesd meg :D
2010. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én pont nem az a fajta vagyok
2010. okt. 9. 15:32
 7/7 HabverőMakverő ***** válasza:
Figyelj, ha hosszabb párkapcsolatot keresel, nem feltétlen disco-s csajt keress, mert az 100000x jár disco-ba és mindig más pasija lesz... keress az utcán, iskolában, járjatok haverokkal ne csak bulizni hanem nézegetni a városba! :)
2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!