Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne, ha írnék neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne, ha írnék neki levelet?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves srác. Én 20 éves vagyok. Az a helyzet, hogy én már 7 és fél éve szerelmes vagyok belé - sosem jártunk együtt. Többször (pontosabban 3x) hoztam fel neki azt, hogy mi lenne ha járnánk, de mindig kikerülte a témát valahogy. A legjobb haverja szerint nagyon félénk, és sosem menne oda egy lányhoz, hogy megismerkedjen vele, és szó szerint azt mondta, hogy nem olyan biztos ő benne, hogy nem tetszem neki (mármint a haverja nem olyan biztos benne). 25 éves, és eddig egy barátnője volt neki aminek két éve lett vége és 3 évig tartott. Többször veszem észre, hogy néz, meg nagyon kedves velem, de nem mer velem társalgást kezdeményezni. Akár hányszor közeledek ő tartja a távolságot és menekül - bár én ugyan ezt tenném fordított helyzetben, és ezt is teszem ha valaki össze akar hozni minket. Arra gondoltam, hogy nekem már elegem van az évek óta folyó reménykedésből és bizonytalanságból, így írnék neki egy levelet amiben leírok neki mindent hogy mit érzek és hogy mit gondolok, meg hogy hogyan látom az elmúlt éveket. Na meg persze hogy nem kell neki rá reagálnia, csak azt akarom hogy tudja.
2010. júl. 5. 23:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
utsó válaszoló jóarc
2010. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10.15

Ha megmondod hogy hívnak, én is megmondom! :D és szerinted írjak neki?

2010. aug. 17. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!