Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak levelet A fiúnak? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak levelet A fiúnak? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, szerintetek jó ötlet -e az, hogy a fiúnak, aki tetszik nekem, levelet írok. Nem e-mailt. Rendes levelet! És ha írok, hogy fogjak hozzá? Hogyan adhatnám oda neki?
2009. máj. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem vagy biztos benne, hogy bejössz neki, akkor ne írj levelet. Az tök égő lenne, ha kiröhögne. Ha viszont érzed, hogy van valami, akkor talán...
2009. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én a személyes találkozás híve vagyo,nem égetném magam eg levéllel...ha még se tetszel neki akkor elég gáz,és a levél megmarad!!!!
2009. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, nem találom égőnek, ha levelet írsz, sőt, nem is nevetnék azon, aki levelet ír nekem. Persze ez biztosan egyénfüggő. De manapság amúgy is kevés ilyen levél születik, ha értelmes fiú, akkor még értékeli is, hogy (manapság tényleg) egyedi módon közlöd vele, mit érzel.

Azt, hogy hogyan kezdj hozzá, neked kell érezned, senki nem tudja a TE érzéseid megfogalmazni.

Ha kész van, én úgy adnám oda (én természetesen egy lánynak...), hogy esetleg elkérém egy könyvét, vagy füzetét, és mikor visszaadnám, belecsemészném egy olyan helyre, ahol biztosan megtalálja.


Remélem hasznos volt.


19/F

2009. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
belecsempészném... bocs
2009. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak igazat adok,vagyis jó ötlet.

De szerintem inkább menj oda hozzá és nem mondom,hogy egyből csókold meg,hanem beszélges vele,kérdezgess a napjáról,hasonlók.

Egy srác :)

2009. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is jó ötletnek tartom, szerintem nagyon aranyos.:)

17/f

2009. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aranyos, bár én kihagynám a helyedbe
2009. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!