Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jó ha megtudok nevette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jó ha megtudok nevettetni egy lányt?

Figyelt kérdés
de miért is jó, vagy az mért jön be nekik, vagy biztos van olyan is amelyik nem szereti ha hülyéskednek vele.
2010. júl. 5. 19:16
 1/5 Holdtündér ***** válasza:
100%

Persze hogy jó. Együtt nevetni azzal akit szeretsz a legjobb. :)

Én össze sem jönnék egy fapofával.

2010. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A humor az elengedhetetlen, csak van aki nem érti a tréfát. Az ilyenekkel nem is kell foglalkozni:) Én se szeretem, ha egy srác nem veszi a lapot, mikor poénkodom. A vicc azért fontos, mert oldja a hangulatot, meg jókedvre derít. Akinek van humora az sokmindent elérhet:)
2010. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még vmi ha vmi kínos szituációba kerülsz, akkor is be lehet lőni egy poént, vagy ha randi közben hirtelen hatásszünet támadna.:)
2010. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy tényleg humoros, vicces vagy-e, vagy csak azt hiszed, és erőltetettnek tűnik.
2010. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, az is lehet, amit az előttem szóló írt, de ez esetben is jobb kedvre derülhetnek a körülötted lévők, ha nem is a vicceden, akkor azon, ahogy előadod és, ahogy azt hiszed, hogy vicces vagy. Szóval a viccből sztem csak jól lehet kikerülni. Ahhoz elég bénának kell lenni, hogy ne így történjen:)
2010. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!