Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért izgulok ennyire? : D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok ennyire? : D

Figyelt kérdés

Amikor legelőször randiztam,egy pasival egyáltalán nem izgultam,nem is gondolkodtam rajta hogy milyen lesz,és most randizok egy másik sráccal és nagyon izgulok,már pénteken megbeszéltük hogy szerdán randi lesz,és azóta izgulok:D amikor rá gondolok elkezd gyorsan verni a szívem:D


Miért van ez?


2010. júl. 5. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
mert izgulsz
2010. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon tetszik neked, és azért izgulsz, hogy minden rendben menjen, vagy csak egyszerűen igzulsz, mert már alig várod, hogy találkozzatok.
2010. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vakrandi lesz?
2010. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet :)

Volt egy srác akinek tetszettem. Helyes volt és értelmesnek tűnt, tehát elfogadtam amikor randira hívott. Úgy mentem el a randira,hogy egy jófej fiú barátommal akarok eltölteni egy kis időt,hogy kiderítsem lehet-e több köztünk,mint barátság.

Most viszont nekem tetszik nagyon egy fiú. Jól haladok a randi felé. De már előre tudom,hogy azon a randin nagyon fogok izgulni...xD

L/14

2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért izgulsz mert nagyon kedveled az illetőt, és azt akarod, hogy minél jobban süljön el a dolog, tetszeni akarsz neki.
2010. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!