Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kocsi jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kocsi jön be nektek legjobban csajok?

Figyelt kérdés
Márka, mére, új, régi bàrmi jöhet.

2019. ápr. 8. 22:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hű, de reggel van. Az RX-7-nél természetesen FB akart lenni az az FA. :)))
2019. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Régen azt hittem, hogy kizárólag a sportkocsik a menők, de most már tudom, hogy amiben van hely és kényelmes és biztonságosnak gondolják. Most egy Mercedes VIANO-m van fekete, 6 különálló karfás üléssel, hosszított, előtte egy GRAND Voyager volt, azt is imádták. Ami nagy pozitívum az ülésszellőzés/fűtés és a világítós sminktükör..... :)
2019. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Honda
2019. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán szempont nálam, de a terepjárókat, magasabb autók tetszenek.
2019. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jaguar,Mustang..
2019. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha nem baj, hogy a csaj pénzéhes... hajrá a kocsival váló csajozás! Sógornőm pl. pont ilyen faja csaj, aki azt szereti aki pénzes, van autója és el tudja vinni a seggét ide oda mindezt úgy, hogy a pasinak ugrani kell. Ha menni kell menni kell. Ja igen és sosem láttam szakadt autós sráccal. Mindnek audi vagy volkswagen... Hmm érdekes.

A bátyjának autó sem volt amikor összejöttünk. Anyukáéval járt hozzám egy szakadt skodával. Ha busszal jött volna sem ront az értékből, sőt. Én azzal jártam akkor hozzá, nem volt még se kocsi se jogsim. A lényeg az volt, egymáshoz eljussunk akárhogy. Nekem sosem számított ez a dolog. Jobban zavarna amúgy amikor a pasinak fontosabb az autó má mint a nő. Nem fogom sosem megérteni ezt a nagy rajongást az autókhoz.

2019. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Még szép hogy a nagy autók a jók. Ez tudatalatti a nőknél mert a nagy autóba sok gyerek fér ...
2019. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Böfögök egyet és azt mondom barkas?
2019. ápr. 10. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!