Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mirol beszelgessek vele? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirol beszelgessek vele? Mit vagyek fel? Milyen legyen a sminkem?

Figyelt kérdés
En egy 13 eves lany vagyok jovojovoheten lesz egy randim kimegyunk a varosba egyet setalni.o 15 eves srac aki nekem nagyon teccik es kell a segitsegettek mert nagyon teccik nekem es nem szeretnem ezt a lehetoseget elhalsztani.
2010. júl. 4. 18:15
 1/4 anonim válasza:

Szija!

Nem kell más ruhát felvenni vagy agyon smikelni maagadat hogy tetszél a fiunak... add önmagad és nem kell ezeket tul spilázni.. a témákrol meg csak annyit hogy például nálam is megvoltak sokszor a kínos csönd helyzet(mikor egyikötök sem tud mit mondani) de aztán kitalálok vmit amiröl tudunk beszélgetni és máris megvan az összhang. Csak találj egy olyan témát amiröl tudtok mindketten beszélni és kész.

ennyit tuttam neked tanácsolni:)

18/L

2010. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen teljesen felesleges ezen aggódnod. 13 évesen egy lány természetesen is szép. Zuhanyozz le, moss hajat, körmeidet tedd rendbe, hajadat sztem úgy hord ahogy szoktad, és a nyári melegben valami szellős kis egyszerű ruhát vegyél fel.

Ha a fiú beszédes, hallgasd amit ő mesél, esetleg te is valami történetet fűzz hozzá. Ha te vagy beszédes, beszélj bármiről, leginkább régi jó élményeidről. Ha mindketten csendben vagytok, az kicsit gáz egy idő után, ha meg egymás szavába vágtok az sem jó. De ez majd jön magától.

A városban elmehettek fagyizni, vagy hamburgerezni, üres hassal nem megy a randi. :D:D

Egyébként, ha mindketten tetszetek egymásnak akkor megy minden egész könnyedén.

Sok sikert! :)


17/F

2010. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél fel valami kényelmes és csinos ruhát, olyat amiben nem feszengsz, mert az tönkreteheti az egész randit.

Sminket maximum egy kis alapozót, de előtte tisztísd meg a bőröd. Ha nagyon akarod akkor egy kicsi szempillaspirált. De ne vidd túlzásba, mert az taszító.

[link]

Témában minden jöhet. Beszélgessetek élményeitekről, kedvenc kajáról, hobbikról, kedvenc helyekről. Ha mind a ketten megkukultok akkor kérdezz hülyét! (persze mértékkel)

Pl: mit vinnél magadra egy lakatlan szigetre?

Mesélj az álmaidról, hogy hova szeretnél utazni, hol szeretnél egy luxus házat közösen a barátaiddal, vagy esetleg egyedül. Vannak e külföldi barátaid. és még nap-estig sorolhatnám a témákat.

Sok szerencsét kívánok! ;)

L/13.5

2010. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nah figyu...1 smink nem kell sok !!! max huzdd ki feketével szemed halványan és cső....szerintem ennyi elég..v szempillaspirál...aztán 2 ruha: olyan legyen mint amikben amugy is vagy ami kényelmes mégis egy kicsit csinosabb...aztán 3 téma: jön magától, ha nagy a csend akkor mivel városban sétáltok éppen történő dolgot szóba lehet hozni, v pl egy kirakatban meglátsz egy cipőt ami nagyon tetszik neked megkérdezheted h szerinted jol néz ki? aztán jönnek majd a témák egyik a másikból kifolyólag;)sok sikert nagyon szurkolok nektek;)
2010. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!