Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan csajjal, akinek fültágítója van? (5mm)

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
Én simán, 28/F (tokától-bokáig tetovált vagyok) nem zavarna
2010. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha. Nem Afrikában vagyunk.


23f

2010. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim válasza:
imádom az olyancsajokat
2010. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

Keress hasonló stílusú fiúkat,azoknak nem lesz baja vele, de arról ne is álmodozz,hogy a normálisaknak be fogsz jönni.

Az önkifejezés duma meg annyira szánalmas,hogy kár volt leírni....az egyéniségedet fejezed ki,na persze,végül is nem csak egy idióta divatot majmolsz,mi? Tudod,nem az az egyéniség,hogy visszataszító,ugyanakkor divatos cuccokat aggatunk magunkra...ezt én inkább feltűnési viszketegségnek nevezném, de ne aggódj,ezzel sem vagy egyedül a Földön!

2010. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és szerintem fiúba is szörnyű!
2010. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2010. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

Egy feltétellel. Ha elég nagyra növeli és beledughatom a faszomat. :D


Na jó. Amúgy persze. Nem ezen múlik, hogy ki milyen értékes ember. :)

2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Nekem 16mm-es fültágítóm van,és eddig egyik barátom se ellenezte. Persze,ha a pasim emiatt kidobna,akkor nem szeret. Szerintem ez a fültágító mellékes dolog. Nekem tömör van szóval még át se lehet rajta látni,de hát izlések és pofonok.
2010. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

Ja és a tágító mellett van 2ajak piercingem,2köldök és egy tragus. Aki szeret,az nem a piercingek miatt,hanem önmagam miatt :D

17/L

2010. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom magamon elképzelni, nekem valahogy ez nagyon durva, ahogyan a tetoválás és a piercing is. Én kosztümben járok, még farmert sem veszek fel, az én stílusom az elegancia, ezt szeretem. Nem vagyunk egyformák. Biztosan van olyan, akinek ez tetszik, viszont azzal számolj, hogy olyan férfinek, akinek mondjuk olyan a stílusa mint nekem, hogy öltöny, aktatáska és egyebek (tehát mint én, csak férfiben), annak nem valószínű, hogy fültágítós lány fog tetszeni, mert a szöges ellentéte a stílusának, de gondolom nekem sem az ilyen férfiak tetszenek. Ha olyanok tetszenek amilyen te magad is vagy, akkor nem hinném, hogy bármi akadálya lenne a párkeresésnek :)
2010. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!