Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan csajjal, akinek fültágítója van? (5mm)

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
kifejezem magam, hogy nem vagyok átlagos...
2010. júl. 3. 22:17
 42/71 anonim ***** válasza:
Ha nálad ez az önkifejezés hát oké. Hajrá :DD De akkor már inkább egy nagyobb kéne nem gondolod? 5mm-t alig lehet észrevenni... így nem fogják tudni, hogy te nem vagy átlagos. ;)
2010. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:

Nem akarsz nagyobbat?? Akkor ez még beleférne serintem...Egyik volt osztálytásram(fiú) Ő már kb 1,5 cm-nél jár...és egyre nagyobbatakar!Majd öreg korára olyan lesz a füle mint egy vén etiópnak, nah mind1, ez magánügy!


Szóval: Ha kedves, aranyos stb.. jó tulajdonságú csaj vagy, akkor számomra ez nem jelentene gondot.


17/F

2010. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
Bokáig érő fülcimpát azért nem akarok...
2010. júl. 3. 22:59
 45/71 anonim ***** válasza:
Önkifejezés??? mert ki akarsz tűnni a tömegből? Pont a ti stílusotok van a tinidivatvilágban, ami sztem egyenlő a tucattal!! nekem nagyon nem tetszik, főleg lányon nem! Egy lány legyen már igényes...fiú is...
2010. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
sztem meg olyan srácok irkáltak ide, akiknek te úgysem akarsz tetszeni:P, nézd meg mind aszt mondja hogy legyél átlagos... na francokat:D nekem nyelvpiercingem van, csípő pc, ködök, nyak és vannak fiúk akik imádják. persze az ÁTLAG EMBER (akikkel semmi baj nincsen, ha békén hagyjuk 1mást) leszólnak hogy miért van ennyi piercingem. mert nekem tetszik és azoknak a fiúknak is, akiknek tetszeni akarok. szal sztem ha neked is az olyan stílusú fiúk jönnek be mint amilyen te magad vagy, nincs semmi gond:) a többit meg $zard le, csak ugatnak de fölöslegesen, mert úgysem miattuk változunk. am jó hír 30 évesen mi sem fogunk így kinézni, szal nem tökmind1?!
2010. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne?!


De 5mm -nél nagyobbat semikép ne akarjon berakni.


F21

2010. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak a 30 mm-s fülemmel? :D

Amúgy semmi gáz, csak hasonló stílusú pasikkal kell kezdeni, mint te. De amúgy én sose gondolkodtam ezen, hogy emiatt nem fogok összejönni senkivel. :"D Első barátomat pont egy fültágítós klubban ismertem meg :D Amúgy őszintén nem is érdekel. Én ilyen vagyok, aki nem tud így elfogadni az engem sem érdekel :D

Szintén 17/L

2010. júl. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
miért ne :D ettől még ugyanaz a kedves lány vagy, akit ugyanúgy lehet szeretni, szóval....
2010. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
2010. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!