Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem fog leszólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fog leszólni a srác? :D

Figyelt kérdés

jövö héten randizok egy sráccal,és a strandra megyünk,Kicsit izgulok mert van rajtam egy kicsi fogni való:) NEM vagyok dagadt:D csak a hasamon meg itt-ott van egykis felesleg:) (amugy mellméretileg nincs semmi bajom:D)

Nektek bejönnek az ilyen csajok?

Szerintetek nem fog leszólni a srác? :D


2010. júl. 3. 15:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
na mizu?? itt vagy még??
2010. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
ez a legkorrektebb testalkat, az csak hab a tortán ha nagy a csöcs és karcsú a derék
2010. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
örülj h van melled :D az már félsiker, senki nem szól le ne félj
2010. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

ma 18:27

már itt vagyok :)

2010. júl. 3. 22:11
 35/40 A kérdező kommentje:

ma 22:09

örülök is :) nagyon :)

2010. júl. 3. 22:11
 36/40 anonim ***** válasza:

Értsd már meg te jány, hogy a csontvázakat nem szeressük!!! Undorítóan néznek ki. Nehogy elkezdj fogyózni. :D Ha választanom kellene, akkor inkább a "nagyobbat" választanám. Persze nem kövéret.


23f

2010. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

18:27 vagyok


Én is visszatértem! :D

2010. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Szia! nah mizu? Megvolt a randi??
2010. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Szia

mégsem nem volt randi..ugye a randi szerdán lett volna,aztán hétfő óta nem tudtam vele msnen beszélni,mert nem volt fent..mert állítólag a tesójának a szülinapja volt,és ott volt nála..:D (jó kor jött rá hogy szülinapja lesz a tesójának)

de szerintem nem is akart velem talizni,mert fél :D (én úgy vettem észre..)

szal most a randiból nem lett semmi :) de majd asszem jövőhetén lesz randi..talán :D de ha nem lenne akkor sem érdekelni annyira..:) majd lesz más.. :D

2010. júl. 9. 15:00
 40/40 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, hogy igy alakult :(


vigasztaljon a tudat, hogy én randiznék veled :)

2010. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!