Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak be msn-en?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be msn-en? Többi lent

Figyelt kérdés

Hogyan csajozzak be msn-en???Mer van egy csaj akivel szeretnék többet mint barátság ő 1 évvel fiatalabb 14 én 15 vok a személyes találka egy kicsit nehéz mert közel 100 km van köztünk (pontosan 81.9 km)

És emiadt a személyes tali kicsit bonyolult.

Légyszi segítsetek fontos lenne.Kössz


2010. júl. 3. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és ha becsajoznál hogy oldanád meg a találkát? vagy csak ilyen msn barátnőt akarsz ?
2010. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
msn-en nemlehet "becsajozni". élőben kell becsajozni szal keress közelebb csajt v ha nagyon akarod őt akk udvarolj neki stb h megszeressen :-) aztán találkát meg megbeszélitek h ő ha tud jöjjön 40km-t meg teis menj 40km-t ez a dolog sokkal jobb mintha csak te mennél 80km-t
2010. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Be?
2010. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Funktasztikus ***** válasza:

tee uhh:D az a becsajozás ha most épen meg ismernéd ezt a lányt de te már meg ismerted:D szal ez már nem becsajozás:D



14F

2010. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Már nem ezért ,de azok a lányok akik msn-en akarnak bepasizni mind ribancok.. :S...
2010. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Funktasztikus ***** válasza:
max ismerkedés és találka megbeszélés..
2010. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bocs ha valaki valamit félreértet csak ismerkedésre és majd később valami találka megbeszélésére gondoltam
2010. júl. 3. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent a "becsajozás" szó?


1. Nem érdemes olyan kapcsolatot kiépíteni, amit majd nem lehet folytatni.

2. Élőben csajozz, ne MSN-en, mert utóbbin keresztül sokkal nehezebb megismerni egy személy teljes lényét. Nem tudod, milyenek a spontán reakciói, mik a furcsa szokásai, hogyan nevet, büdös-e a lába, nőies-e a mozgása, jó-e a segge, stb.


Ha mindig csak az 1-2 soros gépelt mondatait olvasod és a kameráját nézed MSN-en, akkor sok dologra nem jöhetsz rá. Ezeket ösztönösen az általad elképzelt normálissal helyettesíted, vagyis jobb képet fogsz magadban őrizni a lányról, mint amilyen ő valójában. Így nem a lányba fogsz beleszeretni, hanem a hamis képébe. De ha nem találkozol vele eleget, akkor a rossz tulajdonságaira rá sem jössz. A kapcsolatotok azonban nem fog működni túl sokáig ekkora távolságban, max. 3-4 évig. Ennyi idő után azonban megint nem azért lesz vége, mert a lány nem neked való (mert erre nem jössz rá messziről), hanem a távolság miatt, a szenvedés, beteljesületlenség miatt. Így aztán elfelejteni, "szakítani" is nagyon nehéz lesz.

2010. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóé a pont :9 Nagyon bölcs vagy
2010. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az msn nem arra való sajna. Arra tökéletes, hogy az első 1-2 hétben dumáljatok, meg iylenek, de a személyes talit nem helyettesítheti semmi.Ezt ne felejtsd el kérlek, és gondold végig....
2010. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!