Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a nőknek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a nőknek tényleg hatalmas elvárásaik vannak a normális pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Már mindenki mást mond... össze vok zavarodva...
2019. márc. 17. 10:43
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
13%

#30: A kérdések egy részét úgy írják ki, hogy "szerintetek hogy nézek ki" és láthatóan homemade képet raknak fel. Ilyenkor mennek a dicséretek. Elég egyszerű, csak az embernek a fejét is használni kell, nem pedig olyan elvakult férfiellenes előítélettel gondolkodni, mint amivel csinálod.

Volt olyan is, hogy normálisan leírtam egy ilyen kérdéshez a véleményem, az illető pedig rám írt, beszélgettünk és mondta, hogy nagyon sok srác írt rá.

2019. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Naponta az instan lested őket. Több kérdésem nincs is :)
2019. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
A kommentjeid alapján te vagy nőellenes. Nem unod magad?
2019. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
67%

Azért írtam hogy linkeljetek átlagos nőket, mert itt mindig megy az oltás, hogy aki nem sikeres, az biztos csak a top csajokra hajt, holott ez marhára nem igaz.


[link]


Tegnap ezt a képet linkleték be.

A kérdező ugyan lerondázta, de szerintem egy egy jó nő.

2019. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
22%

72%-os neked tényleg elgurult valami?

Az instagram úgy működik, hogy pörgeted és nézed a posztokat. Ha épp kedvem volt, felmentem és pörgettem. Pont ugyanúgy néztem őket is, mint a poénos oldalakat. Ha ez nálad azt jelenti, hogy naponta az "instán lestem őket", akkor valóban... :D

A kommentjeim pedig miért lennének nőellenesek? Ne keverjük már a szezont a fazonnal. Attól, hogy valaki nem a női felsőbbrendűséget hirdeti minden kérdésnél és nem úgy szidja a férfiakat, mint te, az nem lesz nőellenes. Nézzük csak meg a #20-as válaszom? Mit is írtam ott?

"Itt már jó párszor rám húzták, hogy nőgyűlölő vagyok, sokszor olyan szövegért, amit nők szájából hallottam és leírtam."

Khm, azt hiszem ez elég sokatmondó. Leírtam a válaszom és nemsokára jött is valaki, aki igazolta.

(Mondjuk eleve ellentmondásos a saját szöveged is. Nőgyűlölő vagyok, de nőket lestem? What?)


#34: Ő tényleg átlagos és szerintem szép.

2019. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész annyira szubjektív.


Oválisabb arcom van, mint amit 34-es linkelt, talán beleeshetek az átlagos kategóriába, mégsem ostromolnak a férfiak, pedig top modell sem vagyok.


Ilyenkor mi az igazság?

2019. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
#36: Gyk-n kérdéstől függően vagy senkit sem ostromolnak a pasik, vagy mindenkire folyton írogatnak. Ilyenkor mit mondjon az ember? Azt teljesen felesleges leírnom, hogy a környezetemben a "nem kellek senkinek" lányok simán ignorálják azokat, akik nekik nem jönnek be meg azt is, hogy azt általam ismert egyik legrondább és legigénytelenebb lánynak is van pasija és hívták már mások is randira. Itt úgysem fogja vállalni senki, hogy ilyen. Itt mindig, mindenki kivétel...
2019. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
70%

#37

Érdekes, a környezetemben minden NORMÁLIS férfinak van barátnője.

Akinek nincs, annak pedig nyomós oka van. Ez lehet belső vagy külső ok. De mindig az a kategória, amikor jobb egyedül.

2019. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
22%

#38: Elég furcsa, hogy a környezetedben senki sem egyedülálló, aki normális, nem gondolod?

Pont erről írtam. Tök logikátlan dolgokat is lazán leírtok, ha a kérdésnél pont az néz ki jól. Senki sincs folyamatosan kapcsolatban az egész életében, de a te környezetedbe poooont az a helyzet áll fent, hogy a normális srácok pooont most mind kapcsolatban vannak.

2019. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Azért van arra is példa, ha pasi vár el a nagy büdös semmire.

2019. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!