Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor a nőknek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a nőknek tényleg hatalmas elvárásaik vannak a normális pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Már mindenki mást mond... össze vok zavarodva...
2019. márc. 17. 10:43
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
89%
Igen, vannak elvárások, és sajnos a mai világban hatalmasnak számítanak. Ebben az erkölcsi fertőben, lusta, motiválatlan világban, kell, hogy legyenek elvárásaid. Magad felé, és mások felé is. Vagy megalkudhatsz egy rossz kapcsolatban, te döntésed. Vannak elvárásaim a férfiak felé, a barátaim felé, a boltban a pénztáros felé, és saját magam felé is.
2019. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
5%
Ja, lehet átlag "Julcsinak" hatalmas elvárásai vannak. Aztán telik az idő, nem tudja miért csalódik állandóan, miért csak szexre kell. miért érzi úgy,hogy talonban tartja Mr. Jópasi és csak akkor veszi elő, ha épp más nincs. Aztán rádöbben átlag "Julcsi" hogy bizony változnia kell, ha komoly kapcsolatot, férjet, családot szeretne. És akkor már nem lesznek egekben az elvárások. Átlag "Julcsi" hozzámegy átlag "Ákoshoz" és ők lesznek egy teljesen átlagos család.
2019. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
79%

#10

A "nemkelleksenkinek" férfiak pedig kinőhetnék már ezt az irreális panaszkodásuk.

2019. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
3%
7-es választ nem tudom kik pontozták le, de biztos vagyok benne hogy ők sem adják bizonyos szint alá, csak itt játsszák a 3,14csájukat.
2019. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
14%
#13: Szóval, ha egy pasi 100 nőnél próbálkozik, 20 felett szűz és nem kell senkinek, az irreális panaszkodás? Kérlek, mesélj még erről a frappánsnak szánt válaszodról, ami csak a logikát mellőzi.
2019. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
67%
Kiírhattok száz ilyen kérdést még, a szebb nőknek akkor sem fognak kelleni a ronda férfiak.
2019. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%

#15

Normális pasi szerintem:

Hűséges

Nem agresszív

Nem iszik/dohányzik/drogozik

Van munkája

Akar gyereket, és nincs ellenére a házasság


Egy kósza külső tulajdonságot nem írtam.

És akkor most tedd a kezedet a szívedre: melyik gyakoris incel felel meg minden ponton?

Melyik pont irreális?


(A kérdés elméleti, mivel van párom. Minden pont stimmel, sőt sokkal több is, tehát ezek nem irreális elvárások.)

2019. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
13%
#16 Nem ez a probléma, hanem hogy még a ronda nőknek sem kellenek a ronda férfiak.
2019. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
33%

#17 Már nem azért, de hol látod te meg ezeket egy pasin, mikor elkezdtek ismerkedni?

Amiket írsz, azok csak egy kapcsolatban derülnek ki.

2019. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
38%

#17: Nagyon szép elvárások, csak épp nem reálisak. Ezek olyan tulajdonságok, amik rengeteg férfire illenek, ez alapján gyakorlatilag ha végigmész az utcán, a szembejövő pasik elég nagy része neked bejön. A valóság ez? Kétlem.

A környezetemben is vannak olyan nők, akik hasonlóan kevés elvárást mondanak, ami szimplán arra jó, hogy megmutassák, mennyire hiányos az önismeretük.

Az általad felsorolt kritériumokra kapásból tudok mondani egy olyan srácot, aki 25 és szűz. Meg az egyik munkatársam is ez a kategória, bár ő nem szűz már, de évek óta nem talál barátnőt. Furcsa, hogy rengeteg nő olyan elvárásokról mesél, amik illenek egy csomó olyan férfira, aki mégsem elég jó nekik...


A szívemre teszem a kezem, de nem tudom, hogy mit feleljek a kérdésedre. Itt már jó párszor rám húzták, hogy nőgyűlölő vagyok, sokszor olyan szövegért, amit nők szájából hallottam és leírtam. Most akkor én megfelelek a kritériumoknak vagy nem?

2019. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!