Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-32 év körüli férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-32 év körüli férfiak válaszolnátok? Hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Komolyan lehet venni egy ilyen korú lány közeledését, vagy csak dugni akarnátok? Komolyan érdeklődöm egy ilyen korú férfi iránt, főleg a belső tulajdonságai fogtak meg.

2019. márc. 9. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A lánytól függ. Amennyiben olyan értékek vannak meg benne, amik fontosak számomra egy párkapcsolatnál, akkor nem érdekel az életkora. Simán lehet belőle jó kapcsolat.


Ellenkező esetben pedig teljesen mindegy az életkora. Hiába 23-26-30...éves, ha nem felelne meg párkapcsolatra, akkor csak szex.

2019. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha korábban oktatott az kizáró ok?
2019. márc. 9. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Oktató? Akkor nem is a férfiba vagy szerelmes, hanem egy általad felépített álomképbe. Ez inkább rajongás.


És, hogy a kérdésre is válaszoljak: A csapodárság nem attól függ ki mennyi idős. Lehet valaki 30 évesen is csapodár, meg 20 évesen is hűséges.

2019. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy rajongás?
2019. márc. 9. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Végül is szerintem nem sok mindent tudsz róla. Igy ahogy leírtad, nem is sokat ismerkedtél vele.
2019. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudok róla dolgokat, szóval nem csak órán láttam. De egyébként az alapján, amit láttam nekem nagyon szimpatikus. Meg jó embernek tűnik.
2019. márc. 9. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
30 vagyok, de nem állnék össze 20 évessel. Ő még hozzám képest tapasztalatlan gyerek, nőre vágyom és nem hisztis Disney ruhás kislányra. Van olyan 30-as férfi aki szereti szédíteni az ilyen fiatal lányokat, de az rövidtávú és semmiképp sem komoly kapcsolat. De ha az érdekel, hogy 30-as férfi komolyan veszi e a 20 éves lányt, hát nem hiszem.
2019. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor is gyereknek látjátok, ha komoly szándékai vannak? Meg kicsit eltér a mai lányoktól. Úgy értem nem sminkelem magam, meg csendesebb fajta vagyok.
2019. márc. 9. 18:24
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

A szüleim akkor jöttek össze, amikor apa 29, anya 21 éves volt. A nagyszüleim akkor házasodtak össze, amikor papa 30, mama 20 éves volt. Mindkettő jól működő, gyümölcsöző házasság lesz.


Én még csak 25 éves vagyok, de már most tudom előre, hogy szintén hasonló tervem van: 30-35 évesen majd egy kb tíz évvel fiatalabb lányt találni családalapításra.

2019. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!