Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami, vagy csak szórakozott? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval elmentünk barátokkal az Aquaparkba és ott volt egy nagyon helyes pasi, ő indította a csúzdán az embereket. Nyári munkán van ott. Csomót beszéltünk és nagyon megkeveltem...

Este megint odajött beszélgetni is. Amikor szomorúnak látott nem engedett le, hanem elkezdett "vigasztalni". Szóval nagyon aranyos volt. Én 18 vagyok, Ő 19 és nem is lakunk egymástól messze.

Szerintetek ebből lehet valami vagy csak szórakozott?

(Egyébként myVIP-en megnézte az adatlapom, én visszanéztem de sajnos nem volt látható az msn-címe :S)


2010. júl. 2. 18:49
 1/5 anonim válasza:
Kérd el az msn-jét! MyVIP-n lehet küldeni levelet is. Szöveget meg ki tudsz találni:)
2010. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérd el az msnjét, de levelet azt írhatsz :)
2010. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből simán kialakulhat valami. De mindenképpen lépj valahogy. Szerintem se rossz ötlet elkérni az msn címét. Tartsátok a kapcsolatot, különben az egész csak az emlékeidben fog élni, mint egy kis "nyári fellángolás".:S Hajrá! :D
2010. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kialakulhat belőle valamit. Ha más nem is, egy barátság biztosan.
2010. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2010. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!