Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy sráccal, de nem vett fel msnre. Már ne is várjam?

Figyelt kérdés
egy barátnőm buliján együtt voltunk, smároltunk is, megadtam neki az msncímem, de nem vett fel. ez 4 napja volt. persze lehet hogy csak nemvolt gépközelben, de akkor is. Szerintetek mit csináljak?
2010. júl. 2. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

nem lehet h, csak hülyített ? vagy rosszul irtad le az msn címedet ?(nekem volt már ilyen):DD

én a helyedben tovább lépnék..

2010. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne várd :(
2010. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de olyan aranyos volt :(
2010. júl. 2. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én történetemet írtad volna le:D

Elkérte az msn címem de nem vett fel...először kicsit vártam bár én akkor eldöntöttem, hogy az csak egy este volt.

Aztán nem is érdekelt tovább.

Az a baj az ilyen összejövünk sztorival, hogy általában részegek, és az is lehet, hogy nem emlékszik.

Szóval tudom, hogy él még benned, hogy milyen jó volt együtt, de lépj tovább annyi pasi van :)

2010. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Énis hasonlóan jártam, bár a srác tuti nem volt részeg. De már 1 hete nem keres, feladtam. Majd lesz más...
2010. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most azt nem értem hogyha csak smároltatok akkor miért nem vesz fel? mert ha csak arra kellettél, akkor nem kapta meg, ha meg többet akarna akkor meg azért kéne felvennie...
2010. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát énse értem de mégsem vett fel :/
2010. júl. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!