Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti belemennnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennnétek egy vakrandiba?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
soha, semmi érdekeset és jót nem látok benne, csak veszélyeket
2019. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyis veszélyes, hogy nappal találkoztok forgalmas/nyilvános helyen?
2019. febr. 8. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni. Akivel fórumon ismerkedtem meg rendre felvettem facebookon. Még akkor is ha másik nőről van szó. Szeretek meggyőződni róla, hogy valóban az e akivel beszélek akinek mondja magát. És szeretem ha eltudom képzelni azt ahogy a másik kinéz, nem csak random szavakat olvasok.

Na meg jártam már úgy, hogy online megismert pasi egyáltalán nem úgy nézett ki mint ahogy gondoltam. Élőben kínosabb lett volna erre rájönni.

2019. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En csakis ujhold idejen, ejjel, erdoben szeretnek talizni 😍😱
2019. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2019. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áruld már el, kérdező, hogy ebben ugyan mi lenne jó annak a félnek, aki nem tudja, kivel fog találkozni (tehát aki számára "vak" a randi)?
2019. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!