Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó program, meglepetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó program, meglepetés?

Figyelt kérdés
Barátommal 1hetet lemegyünk Balcsira. Szeretnék neki valami meglepetést csinálni. Elsősorban valami programot amit együtt tudunk élvezni. Balatonfenyvesen valami jó lehetőség? Egyéb ötlet, hogy mivel készülhetnék egy 20éves fiúnak?
2010. jún. 30. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy forro ungibungi mindennél jobb:D
2010. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%
mért, te hány éves vagy?:D
2010. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 de lécci a kérdésre válaszoljatok...
2010. jún. 30. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amik nekem eszembe jutottak (közhely dolgok, de általában jól sülnek el): vízibicikli, borkóstolás, közös vacsi, meglepi fehérnemű (vagy akármi meglepetés az ágyban, ami újdonság:P), közös videó készítése a nyaralásról, stb
2010. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2010. júl. 1. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, 20 éves koromban a Balcsi sztenderd programokon túl engem semmi sem érdekelt jobban a csajomon kívül. És tök mindegy volt, hogy előtte bort kóstoltunk, vagy lángosoztunk :)))
2010. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nudis fürdő a vízbe.. ma volt a Hírek-be hogy barna ott a víz :P
2010. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!