Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam föl magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam föl magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Szóval tetszik nagyon 1 srác, még nem beszéltünk. Nemigazán hasonlítuk stílusba, de bnőm szerint illünk egymáshoz... Szerintetek mitkellene csinálnom hogy észrevegyen? Már vipen bejelöltem...
2010. jún. 30. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha visszajelöl, írj neki, msn vagy telószámcsere, találkozás stb stb...
2010. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj h én kicsit félősebb vagyok. Szóval velem az a baj, hogy arra várok, hogy a fiú lépjen. De itt nekem kéne, csak sok erőt kell hozzá gyűjtenem..
2010. jún. 30. 21:01
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy 13/L
2010. jún. 30. 21:01
 4/11 anonim válasza:
100%

- miniszoknya

- Kellemes illatú parfüm

- hosszú, mellig érő haj nem befonva

- karcsú alkat, a lényeg hogy annak látszon

- További tippek a hogyan pasizzunk című könyvben.

2010. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De kis aranyos vagy. Nem kell egy 25 éves pasi Neked?
2010. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Öhm... 13 vagyok...:S:S Meg most azért a fiúért vagyok meghalva... : ' (
2010. jún. 30. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, ha esetleg nem jön össze, szólj, elrabollak, felfallak, meg minden. :))
2010. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tízórai szünetben vetkőzz fehérneműre, ugorj fel a tanári asztalra és kezdj el kán-kánozni, azzal tuti felhívnád magadra a figyelmet :D


Poénon kívül, ha a barátnőd ismeri, kérd meg, hogy játsszon "kerítőnőset", és hozzon össze vele! Semmiképp se kérj tőle te randit, az a pasi dolga, de lehet trükközni :) Például szedjetek össze pár embert és hívjátok el a srácot egy csoportos mozizársa, fagyizásra stb. Így nem tűnik úgy, hogy randira hívtad, viszont beszélgethetsz vele, megismerhetitek egymást, és ha bejössz neki, biztos randit fog kérni :) De ha nem jön össze, akkor se keseredj el, fiatal vagy még, rengeteg lehetőséged lesz pasikkal ismerkedni.

2010. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2010. jún. 30. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia én is 13 éves lány vagyok

Szerintem azért próbáld meg összeszedni a bátorságod és ha visszejelöl vipen akkorirj neki egy üzit hogy pl hogy vagy ,szeretnék veled megismerkedni remélem nem baj meg ilyesmit amugy irj egy privát üzit és mondjuk tarthatnánk barátnőileg a kapcsolatot ha nem baj pl elmondok én is mindent magamról meg hogy mit csináljak 1 pasival kapcsolatba meg te is mert mint tudnivaló a csajok a más életébe jobban tudnak dönteni mint a sajátjukba és hátha egymás véleményei között találunk valami használhatót is :)

2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!