Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elég sokat gondolkozok ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sokat gondolkozok ezen a dolgon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ismerek egy lányt egész kisebb koromtól fogva kb, 8-9 éves koromtól fogva. Igaz az utóbbi 2-3 évben nem is beszéltünk szinte sosem, szóval szinte idegenek vagyunk egymásnak, csupán kis kori emlékek vannak. A lány azóta 14 éves én 15. Pár hónapja felvettem msn-re, mert hirtelen felkeltette az érdeklődésem, elég sokat mosolygott mikor rám nézet, én viszonoztam stb. Azóta rengetegszer beszélgettünk, az első beszélgetésünket kivéve mindig ő írt rám. Közben én már többet is éreztem utána mint barátság, de ő akkor ha nem is járt egy sráccal, de akart. Na most, egy-két hete rám írt, hogy tetszik-e még nekem, mondtam neki, hogy persze. Erre írta, hogy Semmi nincs veszve. Nos, azóta vége lett az iskolának, én el ballagtam, ő most lesz nyolcadikos. Ballagás estéjén beszélgettem vele msn-en, és mondtam, hogy csütörtökön beíratkozok stb. Erre reggel néztem a telóm és látom üzenetem érkezett tőle, azt írta , hogy Szeret és hiányozni fogok neki. Azóta a szobáját újítják fel, így nem sokat tudunk beszélni, de szinte minden este kapok tőle sms-t, hogy szeret, meg találkozhatnánk stb. A héten úgy néz ki találkozunk is, de valahogy olyan érzésem van, hogy lehet jobb lenne, ha nem is alakulna ki köztünk semmi. Pedig eléggé megegyezik a gondolkodásunk, nekem első "kapcsolat" lenne, de nem félek a dologtól. Csupán lehet mégse ő lenne az aki iránt érzek valamit ? Nem tudom összehozzunk-e egy randit, mert attól tartok, hogy biztos összejönnénk, de aztán könnyen megbánhatnám, mert mégse ő az aki kell. Lehet az a baj, hogy sokat kellet várni és már bele untam a dologba. Szóval, köszönöm, hogy végig olvastad, és vetted a fáradtságot, kérlek adj valami jó tanácsot. Köszönöm!


15/F


2010. jún. 30. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vágjatok bele! )
2010. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sok ilyen kapcsolatod lesz még, hogy úgy érzed egyszer csak "nem ő az, aki kell".

nehéz egyből az "igazira" bökni. találkozzatok, és meglátjátok, hogy alakul. ne ellenkezz ennyire.

L/16

2010. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy randiztok, találkoztok, nem biztos, hogy járás lesz a dologból. Beszélgettek, jobban megismered, aztán eldöntöd, hogy akarod-e vagy sem. Ne félj, fiatal vagy, előtted az élet, kötve hiszem, hogy ő lesz az egyetlen lány az életedben. Ha megtetszik, ne félj attól, hogy hopp, talán mégsem ő az igazi. Vagy esetleg van másik neked tetsző lány?
2010. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szyszkó válasza:
vágj bele mi veszteni valod van ha nem müködik maradhatok barátok! mért félsz ettől az egésztől lesz még rajta kivul más is akkivel járni fogsz!
2010. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, na, meg hogy nem hülyeségeket írkáltatok! :) Nem félek a dologtól sokkal inkább az a gondom, hogy ilyen furcsa dolgokat éreztem, hogy áh mégse, inkább hagyjam az egészet. Egyébként más nem tetszik jelen pillanatban. Sőt, azzal se lenne gond,hogy én tovább tanulok, mert bejárós leszek.
2010. jún. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!